Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Dinamo atsāks Astanā pret Baris

Leģionāri ir galvenie vilcēji nākamo konkurentu nometnē. Rīgas Dinamo pēc starptautiskā novembra pārtraukuma KHL četru spēļu izbraukuma sēriju sāks otrdien pulksten 15.30 pēc Latvijas laika Astanā pret Baris.

Astanas komandā 20. oktobrī galvenā trenera amatā atgriezās Andrejs Nazarovs, kurš komandu vadīja jau pagājušajā sezonā, bet šoruden pēc neveiksmīgā snieguma tika atlaists no Sanktpēterburgas SKA. Pirms pārtraukuma Baris izcīnīja divas uzvaras, un pēdējā bija īpaši salda Nazarovam - ar 4:2 tika pārspēts SKA.

Arī šosezon komandu velk pirmā maiņa. Aizsargs Kevins Dalmens savā ampluā pēc rezultativitātes ir 5. (18 (3+15) p.), bet Maiks Landīns - 7. (16 (5+11) p.) vietā līgā. Gandrīz pusi (30 ripas) no 67 komandas gūtajiem vārtiem ir iemetuši pirmā trijnieka uzbrucēji Naidžels Douss (17+8), Brendons Bočenskis (6+19) un Dastins Boids (7+5). Rezultatīvs ir arī Martēns Senpjērs (4+12).

Rīgas Dinamo austrumu izbraukumā treneru rīcībā būs trīs vārtsargi, deviņi aizsargi un 13 uzbrucēji. Aizsargs Oskars Cibuļskis ir atgriezies sastāvā pēc savainojuma izārstēšanas. Pēc spēles Astanā rīdzinieki piestās Omskā (Avangard), Hantimansijskā (Jugra) un Jekaterinburgā (Avtomobilist).

Prognoze

Oļegs Sorokins
HK Mogo treneris
10.XI 15.30 Astanā
KHL: Baris - Rīgas Dinamo 2:3

Pievērs uzmanību!

KHL Austrumu konferencē Baris ar 28 spēlēs izcīnītajiem 34 punktiem ir 12. vietā. Rīgas Dinamo «rietumos» 28 spēlēs arī ir iekrājis 34 punktus, bet ieņem priekšpēdējo, 13. vietu.
Pagājušajā sezonā vienīgajā savstarpējā spēlē Rīgā Dinamo zaudēja. Oktobra mačā Baris bija pārāks ar 3:2. Astanas komandā Brendons Bočenskis guva divus vārtus.