Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Ronaldu ar šedevru sarūgtina savu bijušo klubu Sporting

Izjauca sava bijušā kluba Sporting fanu svinības un potenciāli lielāko sensāciju UEFA Čempionu līgas pirmajā kārtā. Portugālis Krištianu Ronaldu pamatlaika priekšpēdējā minūtē ar eleganti izpildītu brīvsitienu panāca savam Madrides Real neizšķirtu spēlē pret Sporting futbolistiem, bet jau kompensācijas laika pēdējā minūtē madridieši izrāva arī uzvaru ar 2:1.

«Dažreiz nākas sastapties ar pretinieku, kurš spēlē ļoti labi, taču mūsu spēlētāji bija satriecoši, viņi ļoti pūlējās un tika par to atalgoti,» pēc uzvaras sacīja madridiešu galvenais treneris Zinedins Zidāns. Savukārt Sporting par parādīto sniegumu izpelnījās Eiropas futbola sabiedrības cieņu un komplimentus. Portugāļi neļāva izvērsties uzbrukumā Real zvaigznēm un paši nepaļāvās uz aizsardzību vien.

Pirmo uzvaru Eirokausu pamatturnīros trešdien svinēja Anglijas čempions Leicester City - izbraukumā ar 3:0 apspēlēts Club Brugge. «Viņi ļoti labi kustināja bumbu, viņiem bija bumbas kontrole, bet mums - spēles kontrole, un tieši to mums arī vajadzēja,» savu padoto debiju Čempionu līgā novērtēja lesteriešu galvenais treneris Klaudio Ranjēri, kuram turnīra himnas dēļ nevienu nav vajadzējis motivēt.

Bez nosaukuma

E grupa: Leverkusen - CSKA M 2:2 (Mehmedi 9., Čalhanoglu 15. - Dzagojevs 36., Jerjomenko 38.), Tottenham - Monaco 1:2 (Alderveirelds 45. - Bernardu Silva 15., Lemars 31.)
F grupa: Real M - Sporting 2:1 (Ronaldu 89., Morata 90. - Brunu Cezars 48.), Legia - Dortmund 0:6 (Gēce 7., Papastatopuls 15., Bartra 17., Rafaels Gverero 51., Kastro 76., Aubamejangs 87.)
G grupa: Club Brugge - Leicester 0:3 (Olbraitons 5., Mahrezs 29., (11 m) 61.), Porto - Kobenhavn 1:1 (Otaviu 13. - Korneliuss 52.)
H grupa: Lyon - Dinamo Z 3:0 (Tolisso 13., Ferri 49., Kornē 57.), Juventus - Sevilla 0:0
Pārceltajā C grupas spēlē Mančestras City - Gladbach 4:0 (Agvero 9., (11 m) 28., 77., Iheanačo 90.)