Taču muzejā būs aplūkojami ne tikai britu augstākā slāņa pārstāvju ietērpi - izstādē būs arī tērpi un aksesuāri no Francijas, Itālijas, Vācijas un Austroungārijas, kopumā piecdesmit bagātīgi ietērpti manekeni, kas ļaus nojaust aizgājušo gadsimtu krāšņumu. Stilistika - no romantisma līdz modernismam. Sīklietiņas un aksesuāri - vēdekļi, saules un lietussargi, cepures, somas, vestes, korsetes, lornetes, zeķu saites, balles grāmatiņas un daudzi citi priekšmeti, no kuriem vairāki mūsdienās lietošanā izzuduši. Vairākas skaistumlietas darinātas tiešā jūgendstila ietekmē, kas savu uzvaras gājienu sāka XIX gs. pēdējā desmitgadē. Redzams, kā audumos izzūd košā anilīna krāsa, tās vietā stājoties pasteļtoņiem, un gan izšuvumos, gan juvelierizstrādājumos parādās ziedu motīvi.
Vasiļjevs īpaši pievērsies tā laika augstajai modei, un izstādē būs aplūkojami modes namu Worth, Doucet un Paquin darinājumi.
Kā ilustratīvais fons kalpos palielināta izmēra vintage fotokopijas no Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas, kā arī eļļas gleznas, akvareļi un franču XIX gs. otrās puses portreti.
A.Vasiļjeva kolekcija glabājas Parīzē. Tā tapusi trīsdesmit gadu laikā un eksponēta daudzās pasaules valstīs. Pirms Rīgas izstādes notikušas Parīzē, Londonā, Briselē, Stambulā, Maskavā, Sidnejā, Honkongā, Tokijā un citur.