Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.

Jau vienpadsmito gadu kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā (ES) 9. maijā tiks atzīmēta Eiropas diena, un šogad Latvijā par godu šiem svētkiem tiks iedibināta jauna tradīcija - Atvērto durvju diena ar Eiropu saistītajās institūcijās. 9. maijā no plkst. 11 līdz 15 apmeklētājus gaida gan Ārlietu ministrija (ĀM), Eiropas Komisijas pārstāvniecība (EKP) un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs (EPIB), gan Eiropas Savienības valstu vēstniecības, informē ĀM.

Dienas karikatūras

Vairāk Dienas karikatūras

Latvija trešo gadu pēc kārtas uzkāpj Vācijas grābeklim © DIENA(27)

Latvijas hokeja izlase piektdien pasaules čempionāta spēlē Prāgā ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) piekāpās Vācijai, šiem pretiniekiem zaudējot jau trešo čempionātu pēc kārtas. Vienīgos vārtus jau 11.minūtē vairākumā guva Lauris Dārziņš, bet Vācijai trešajā periodā uzvaru nodrošināja Mihaels Volfs un ...

Muzeju nakts Bauskas pils muzejā

Starptautiskā akcija Muzeju nakts  Latvijā ritēs Raiņa un Aspazijas 150. jubilejas zīmē. Bauskas pils muzejs, kas jau divpadsmito gadu aktīvi piedalās šajā akcijā, par pasākuma devīzi izvēlējies rindas no Raiņa dzejoļa Senatne: „Tur burvīgā gaismā viss zaigo un laistās...”, kas plkst. 23:30 pils pagalmā izgaismosies Pecolli lāzerstaru nakts poēzijā.