MK. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka visām lietām jābūt secīgām: vispirms mēs tikām vaļā no Krievijas okupācijas, tad iestājāmies NATO un Eiropas Savienībā, tagad esam Šengenas zonā, bet loģisks nākošais Latvijas solis būtu pieņemt lēmumu par pāreju uz eiro kā Eiropas suverēno valstu vienotu valūtu. Un visas spekulācijas par Eiropu kā neatkarīgu valstu federāciju vajadzētu atstāt tālākas nākotnes ziņā, tam vēl nav pienācis laiks.
Aug pircēju un sūdzību skaits, Diena, 24.09.2012.
Vienkārši tracina... šādi smagie nosaukumi. Man ir internetveikals Latvijā, un visi klienti ir saņēmuši gan attiecīgu servisu, gan, ja vajag, prece apmainīta. Latvijā vismaz 100 000 cilvēku patstāvīgi internetā iepērkas, bet dēļ 124 sūdzībām deviņos mēnešos, ko lielākoties sastāda kuponu iegādes portāli. Tad varbūt uzrakstiet, tieši cik un kādā sfērā šīs sūdzības bija!
Koments. Iespējams, kādam internetveikali traucē! Latvijas tirgus nav liels. Kādam tas var nepatikt, jo cenas ir zemākas un konkurence.
Tiesībsarga «efekts» - skolām bažas par mācību ekskursijām, Diena, 24.09.2012.
XXL. Sajūta tāda, ka daļa pedagogu vēl dzīvo padomju laikos, kad jābaidās no partijas. Tagad arī atliek kādai publiskai personai tikai ieminēties, ka par kādu jautājumu varbūt derētu sākt diskusiju, kad skolotāji jau to visu uztver kā operatīvās instrukcijas! Arī šajā gadījumā - kas tad ir sliktākais, kas var notikt? Tiesībsargs atsūtīs vēstuli ar ieteikumu tā nedarīt?
Skolotāja. Runa nav par diskusiju, bet par valsts amatpersonu, kura, nedefinējot, ko īsti nozīmē «bezmaksas izglītība», par likuma pārkāpumu uzskata mācību grāmatu pirkšanu uzdot vecākiem. Iztrūkstot precīzam skaidrojumam un ņemot vērā, ka mācību ekskursijas ir mācību procesa sastāvdaļa, nevis izklaides, gluži dabiska ir skolotāju reakcija.