Taču pirmo mēnesi pusotru mēslojiet telpaugus apmēram ar ceturto daļu no tā mēslojuma daudzuma, kas norādīts uz līdzekļa iepakojuma. Cilvēki dažkārt domā - pēc ilgstošās nemēslošanas ziemā augs uzreiz sāks labi augt, ja tagad, tuvojoties pavasarim, to labi samēslos. Taču bieži notiek pretējais - pārāk strauja, stipra mēslošana kaitē un augšanu bremzē.
Augus, kas ziemas tumsā centrālapkures sausajā gaisā sākuši nīkuļot, apkaltuši, vajag apgriezt, atstājot tikai vizuāli veselās daļas. Nīkulīgus dzinumus tikai aiz žēluma nevajag lolot. Droši var griezt gumijkoku, naudaskoku, pelargonijas, dracēnas, balzamīnes, Ķīnas rozi. Pēc tam šie augi ataugs daudz skaistāki, spēcīgāki. Tomēr atcerieties, ka atsevišķi augi, piemēram, palmas, necieš apgriešanu! Tagad nevajadzētu griezt arī kamēlijas un oleandru, jo tie jau zied vai gatavojas ziedēšanai.
Ja istabas temperatūra nav mainījusies, laistīšanas režīmu vēl nemainiet. Arī ar pārstādīšanu nepārspīlējiet! Atcerieties, ka daļa augu nemaz negrib, lai tos bieži pārstāda un tiem baksta saknes!»