Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.

E-pasts: [email protected]

Medvedevs izvirzījis divus nosacījumu gāzes tranzīta atjaunošanai (12)

Krievija atjaunos gāzes tranzītu uz Eiropu caur Ukrainu tikai tad, ja Gazporm saņems Ukrainas parakstītus dokumentus par starptautisko novērotāju iesaistīšanos un ja šie novērotāji sāks darbu, ar šādu paziņojumu nācis klajā Krievijas prezidents Dmitrijs Medvedevs, atsaucoties uz Interfax, vēsta _lenta.

Svētdienas lielajā duelī Mančestras United sagrauj Chelsea(1)

Negaidīti pārliecinošu uzvaru Anglijas Premjerlīgas čempionāta centrālajā spēlē svinēja Mančestras United futbolisti, kuri ar 3:0 sagrāva citu superklubu Londonas Chelsea. Pirmā puslaika beigās mančestrieši atklāja rezultātu pēc Nemanjas Vidiča precīzā sitiena. Kad otrajā puslaikā bija nospēlētas...

Šovā bez cīņas – nevar!

Mūziķu asprātīgās sacenšanās šova “Cīņas klubs” atgriešanās LNT ir laba ziņa dienās, kad citas televīzijas pāriet uz atkārtojumu režīmu. Atgādināšu, šovā mūziķi, dziedot savas un pretinieku dziesmas, cenšas iegūt skatītāju simpātijas sms balsojuma formā. Tiesnešu lomās ir Radio SWH dīdžeji Artis Volfs un Toms Grēviņš, kas cenšas saglabāt vēsu skatu uz piedāvātās mūzikas kvalitāti un izteikt ne vienmēr slavējošus vērtējumus.