Kuram tas rūp?

Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.

E-pasts: [email protected]

Bosnijas serbu vadone Plavšiča atbrīvota no Zviedrijas cietuma (3)

Par kara noziegumiem notiesātā Bosnijas serbu līdere Biļana Plavšiča otrdien tika atbrīvota no Zviedrijas cietuma, kur viņa izcieta Hāgas tribunāla piespriesto cietumsodu. 79 gadus vecā B.Plavšiča atbrīvota pirms termiņa, jo izcietusi tikai divas trešdaļas no viņai piespriestā 11 gadu cietumsoda. Lēmums par atbrīvošanu tiek skaidrots ar B.Plavšičas labo uzvedību. Tas saniknojis Bosnijas kara upuru tuviniekus, kas vēlas, lai B.Plavšiča izciestu visu piespriesto sodu. B.Plavšiča pēc atbrīvošanas devusies uz Serbijas galvaspilsētu Belgradu, ziņo Reuters.

Jūrmala-VV futbolisti viesos pieveic Ekranas © DIENA(1)

Jūrmala-VV futbolisti otrdien uzvarēja Triobet Baltijas futbola līgas astotdaļfināla atbildes spēlē, viesos ar 1:0 uzvarot Panevēžas Ekranas. Vienīgos vārtus spēles 72.minūtē guva Jurģis Kalns.Šī uzvara jūrmalniekiem tomēr daudz nedeva, jo divu spēļu summā tika piedzīvots zaudējums ar 2:3. Abu k...

Stendzenieka bērna šļupsti

Ēriks Stendzenieks Latvijas žurnālistiem: «Ja kāds izmērītu mūsu abu nopelnus sabiedrības varmākošanā un debilizēšanā, tad mūsu reklāmas būtu bērnu šļupsti pret jūsu realitātes šoviem un kriminālziņām.»