UKIP kampaņā izmantoti vairāki reklāmas plakāti. Vienā no tiem redzams kāds celtnieka formā tērpts vīrietis ubagojam, un attēlu papildina uzraksts «ES politika darbībā. Britu strādnieki smagi cieš no neierobežota lētā darbaspēka». Kādā citā plakātā rakstīts: «Eiropā 26 miljoni cilvēku meklē darbu: pēc kuru darbiem viņi dodas?» Vēl kāda reklāma vaicā «kurš pārvalda šo valsti?», un jautājumam seko piebilde, ka «75% mūsu likumu tiek pieņemti Briselē». Tikmēr cits plakāts brīdina, ka britu nodokļu maksātāji nodrošina eirokrātu «slavenību dzīvesveidu».
UKIP reklāmas kampaņa izsaukusi plašu kritiku no citiem politiskajiem spēkiem. Lielbritānijas leiboristu partijas deputāts Maiks Geipss nekavējās kritizēt kampaņu kā rasistisku: «Šī kampaņa iecerēta, lai sētu bailes, niknumu un naidu pret imigrantiem.» Sarunā ar raidsabiedrību BBC M. Geipss apgalvoja, ka UKIP seko tādu galēji labējo partiju kā Francijas Nacionālā fronte un Nīderlandes Brīvības partija paraugam.
Tikmēr UKIP, kas iestājas par Lielbritānijas izstāšanos no ES, noraidījusi pārmetumus partijas vēsturē lielākajai reklāmas kampaņai. UKIP vadītāja vietnieks Pols Nutels uzsvēra: «Tā norāda uz faktiem. Lieta ir tāda, ka algas šajā valstī ir samazinājušās, mums ir nekontrolētas robežas ar visu ES, un vienīgais veids, kā mēs varam atgūt kontroli pār savām robežām, ir pametot šo bloku.»
Laikrakstā The Guardian publicētie pētījumu aģentūras ICM veiktās sabiedriskās aptaujas rezultāti vēsta, ka EP vēlēšanās UKIP varētu iegūt 27% balsu, garantējot otro labāko rezultātu. Ar 30% vēlētāju atbalstu UKIP pārspētu tikai leiboristi. Ja vēlēšanas notiktu tagad, torijus atbalstītu 22% vēlētāju, bet liberāldemokrātus - tikai 8%. Daudzi politologi tomēr prognozē, ka UKIP kampaņa vairos partijas popularitāti un tā vēlēšanās pārspēs leiboristus.