Smidzinošs lietus
Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Bez nosaukuma

Basketbols. NBA čempionātā Andris Biedriņš 25:03 minūtēs guva piecus punktus un trīs atlēkušās bumbas, palīdzot Goldensteitas Warriors savā laukumā ar 93:90 pieveikt Sakramento Kings.

Biedriņam pieci punkti uzvarā

Spartak turpina sēriju

Basketbols. ULEB Eiropas kausa Top 16 turnīrā trešo uzvaru pēc kārtas izcīnīja Jāņa Strēlnieka pārstāvētais Sanktpēterburgas Spartak, kas izbraukumā ar 81:68 pārspēja Slovēnijas Krka. Strēlniekam 11:51 minūtē pieci punkti un rezultatīva piespēle.

Senators zaudē Bostonā

Hokejs. Otavas Senators NHL čempionātā viesos ar 3:4 piekāpās Bostonas Bruins, piedzīvojot ceturto neveiksmi pēc kārtas. Kaspars Daugaviņš Senators rindās 8:42 sekundēs nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Sakāve astotdaļfinālā

Volejbols. Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē Hermanis Egleskalns izgāja Beļģijas Noliko pamatsastāvā un guva četrus punktus, taču komanda ar 0-3 (18:25, 22:25, 18:25) zaudēja Itālijas PlanetWin365. Komandas vēlreiz tiksies pēc nedēļas.

Bendika trešajā desmitā

Biatlons. Eiropas čempionāta junioru sacensībās 12,5 kilometru distancē 24. vietu ieņēma Baiba Bendika (trīs kļūdas šaušanā). Anete Brice ar piecām kļūdām palika 31. pozīcijā starp 48 finišējušajām sportistēm.

Kazahstānā smags zaudējums

Bendijs. Pasaules čempionāta B divīzijā Latvijas izlase Kazahstānā ar 3:19 kapitulēja Baltkrievijas valstsvienībai. Tas bija komandas trešais zaudējums pēc kārtas. Grupas turnīra noslēgumā Latvijai piektdien jātiekas ar Kanādas valstsvienību.