Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Bez nosaukuma

futbols. Anglijas Championship Kaspars Gorkšs spēlēja visu maču, sekmējot savas komandas Reading uzvaru mājās pār Līdsas United (2:0), kuras galvenā trenera Nīla Vornoka vadībā latvietis pagājušajā sezonā izcīnīja vietu premjerlīgā ar QPR. Pēc 41 no 46 kārtām Reading ir 2. vietā ar identisku punktu skaitu kā līderim Southampton.

Gorkša Reading uzvar Līdsu

Vaņina «sausā» sērija pārtrūkst

futbols. Šveices superlīgā Sion ar Andri Vaņinu vārtos savā laukumā pārspēja Zurich (2:1). Šajā mačā pārtrūka Vaņina piecu sauso spēļu sērija. Vienīgos vārtus Sion ielaida no 11 metru atzīmes, bet vēl vienu «pendeli» Vaņins atvairīja.

Cauņa neizmanto iespēju pret Anži

futbols. Krievijas premjerlīgas spēlē Aleksandrs Cauņa 88. minūtē devās laukumā Maskavas CSKA rindās pret Mahačkalas Anži (0:0). Kompensācijas laikā viņam bija laba iespēja izraut «armijniekiem» uzvaru, bet viņa sitienu bloķēja Anži aizsargi.

Azerbaidžānā mūsējie klusi

futbols. Azerbaidžānas premjerlīgā Māris Verpakovskis nopelnīja brīdinājumu savas komandas Baku zaudējumā līderim Neftči (1:2). Verpakovskis un Deniss Ivanovs Baku rindās aizvadīja visu spēli. Igors Tarasovs aizvadīja pilnu spēli Simurq mačā ar Ravan (0:0). Andrejs Rubins netika Simurq pieteikumā.

Veide pārsteidz ar diviem zeltiem

bmx. Eiropas čempionāta 9. un 10. posmā Beļģijā sestdien un svētdien nepārspēts palika Rihards Veide, kurš triumfēja abos posmos. Edžus Treimanis elites grupā izcīnīja 6. un 2. vietu, Toms Mankus ieguva 2. vietu sestdien, bet svētdien nepārvarēja astotdaļfinālu. Viesturs Morozs sestdien iestrēga astotdaļfinālā, bet svētdien aizsniedza ceturtdaļfinālu.