Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Jelgavā spožāk mirdz austrumu zvaigznes

Šova elementi dominēja Latvijas Basketbola līgas zvaigžņu spēlē Zemgales Olimpiskajā centrā. Neierasti īsais spēles laiks bija galvenais iemesls tam, ka daudz netrūka, lai pirmo reizi Latvijas zvaigžņu spēļu vēsturē neviena no komandām nepārsniegtu 100 punktu robežu. Austrumu komanda ar 100:94 pārspēja Rietumu zvaigznes, bet par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Barons/O!Karte līderis Dereks Viljamss.

Apzinoties šābrīža Latvijas basketbola situāciju, nepārsteidza, tomēr mulsinoši šķita tas, ka katras zvaigžņu komandas sākumsastāvā bija tikai viena kluba basketbolisti. Savainotā Andreja Šeļakova vietā gan laukumā devās BK Valmiera centrs Pāvels Veselovs, kurš centās neapjukt vefiešu un ventspilnieku vidū. Situāciju glāba arī treneri, agri iesaistot cīņā rezervē esošos citu komandu pārstāvjus.

Brīvi spēlei piegāja ne tikai spēlētāji, kuri rūpējās par to, lai punktus pēc iespējas skaistāk gūtu kā paši, tā pretinieki, bet arī tās rīkotāji, gan ļaujot Kristapam Janičenokam iejusties tiesneša vietā, gan saīsinot spēles laiku - ierasto desmit minūšu vietā katrā ceturtdaļā tika izspēlētas tikai astoņas minūtes.

Ja spēles laikā īsta sacensības dzirksts neparādījās, tad tādas netrūka pārtraukumos notikušajos konkursos, kuri izpelnījās krietni lielāku skatītāju uzmanību un atbalstu. Tālmetienu konkursā dāmām uzvaru izcīnīja TTT juniore Agate Geka, bet kungu konkurencē precīzākais bija Ogres BS basketbolists Sandis Bēts. Visefektīgākie bumbas triecieni grozā padevās citam Ogres pārstāvim Kristapam Dārgajam, bet trāpīgākais treneris bija laukuma saimnieks Varis Krūmiņš.