V. Muižniece Dienai trešdien atzina, ka esot sajutusi kolēģu labvēlīgo attieksmi, «bet es negribu neko prognozēt, jo mums ir dažāda pieredze ar aizklātiem balsojumiem». Par viņu varētu balsot TP, LPP/LC, Zaļo un Zemnieku savienība, TB/LNNK, daži neatkarīgie deputāti, bet balsojuma iznākumu var izšķirt PCTVL, kas savu attieksmi neatklāj. Saskaņas centrs varētu neatbalstīt nevienu no kandidātēm.
Taču SC balsos par neuzticības izteikšanu iekšlietu ministrei L. Mūrniecei, ko ierosināja kopā ar TP un LPP/LC. Pirms nedēļas bijušie iekšlietu ministri Mareks Segliņš (TP) un Dzintars Jaundžeikars (LPP/LC) bija pret neuzticības izteikšanu ministrei, bet trešdien M. Segliņš atgādināja, ka ir TP biedrs un balsos tā, kā frakcija ir lēmusi - par neuzticību L. Mūrniecei. Līdzīgi plānoja rīkoties arī Dz. Jaundžeikars, kurš aicināja Vienotībai tikt skaidrībā pašai ar sevi, jo JL vadītās iekšlietu sistēmas darbinieki aiztur Neo, savukārt Sabiedrība citai politikai deleģē viņam advokātu Alekseju Loskutovu.
Arī Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas vadītājam Augustam Brigmanim, kura vadītā frakcija trešdien tikās ar L. Mūrnieci, bija radies iespaids, ka Vienotības partijas, «upurējot Lindu Mūrnieci, izmanto šo gadījumu politiskā kapitāla taisīšanai». ZZS frakcijas sēdē L. Mūrniece atzina, ka nevar to komentēt, jo arī viņa varētu to pašu pavaicāt A. Loskutovam. Taču iekšlietu ministre atkārtoti uzteica iekšlietu sistēmas darbiniekus, kas esot izdarījuši labu darbu, atklājot Neo, un šajā gadījumā neesot runas par apdraudējumu preses brīvībai, bet gan par to, ka arī žurnālists ir atbildīgs likuma priekšā tāpat kā jebkurš cits. Lēmuma projektu par neuzticības izteikšanu L. Mūrniecei TP, LPP/LC un SC iesniedza pēc policijas veiktās kratīšanas LTV žurnālistes Ilzes Naglas dzīvoklī saistībā ar Neo lietu. Projekta iesniedzēji uzskata, ka nav bijis pietiekama pamata šādai rīcībai un ir ierobežota vārda brīvība.