Ceļš uz Rīgu sportistei bijis ar stresa piesitienu. Maskavā uzkritušais sniegs palēninājis jau tā sastrēguma stundās rāpojošo mašīnu plūsmu. Kad Ineta no treniņu arēnas gatavojusies doties uz lidostu, Pekinas 2008. gada olimpisko spēļu čempions augstlēkšanā Andrejs Siļnovs ieteicis ieskatīties datorā, kur redzama satiksmes plūsma. Gandrīz visos Radevičas maršruta punktos dominējošā bijusi sarkanā krāsa, kas autovadītājiem skaidri liekot noprast, ka tur labāk nebraukt. Ne bez stresa, mašīnu atstājot pie Baltkrievijas stacijas un ceļu turpinot ar ātrvilcienu, uz lidostu tomēr pagūts laikā. Steigā gan līdzi nav paņemta šalle un cepure. «Maskavā pārsvarā pārvietojos ar mašīnu, jo metro man neļauj izmantot vīrs (pazīstamais Ufas Salavat Julajev hokejists Pjotrs Ščastļivijs - aut.). Nav tik traki. Dzīvoju Ļeņingradskij prospekt rajonā jaunuzceltajā mājā pie Hodinkas arēnas, turpat līdzās ir CSKA treniņu komplekss. Slikti vienīgi ir tas, ka CSKA manēža ir ļoti noslogota, tāpēc mans treneris (Jevgēņijs Teravanesovs) mūsu desmit cilvēku grupai treniņus organizē arī citā vietā. Tad gan ar mašīnu ir jābrauc apmēram vienu stundu un 15 minūšu, tomēr, ja pierod, Maskavā pārvietoties ar mašīnu nav nemaz tik sarežģīti,» skaidro Ineta.
Iespēja trenēties Teravanesova grupā ir galvenais iemesls, kāpēc Radeviča piektdienas rītā jau steidzās atpakaļ uz Maskavu. Vasaras sezona vēl neklauvē pie durvīm, tomēr treniņu grafiks ir saplānots gandrīz vai pa minūtei. Novembrī gatavošanās sezonai sākta ASV Floridas štatā netālu no Meksikas līča. «Mana mamma, kura bija atbraukusi līdzi man palīdzēt, karstumu pacieta ar grūtībām, taču es jau laikam tam esmu iemācījusies pielāgoties. Treniņu apstākļi Amerikā ir ļoti labi. Jā, sanāk padārgi, bet pretī arī tiek saņemts visaugstākā līmeņa serviss. Piemēram, ir aprēķināts, ka proteīnus un citus vitamīnus pareizāk ir uzņemt organismā ne vēlāk kā divdesmit minūšu pēc slodzes. Tikko biju beigusi treniņu, kā fizioterapeits jau bija klāt ar nepieciešamo vitamīnu devu.» Janvārī Ineta braukšot uz Sočiem, kur ir izveidota Krievijas izlases treniņu bāze.
Pēdējo divu gadu panākumi esot labvēlīgu apstākļu sakritības kopums. «Tiešām nezinu, vai mani rezultāti būtu tik labi, ja es Teravanesova treniņu grupā nokļūtu 22 vai 23 gadu vecumā. Man viss ir nācis īstajā laikā, un līdzās bijuši man svarīgi cilvēki. Arī pati esmu cītīgi strādājusi par visiem simt procentiem, lai sasniegtu izvirzīto mērķi. Esmu iemācījusies pareizāk izmantot savu laiku. Nevaru vairs būt māksliniece tik daudz, cik es atļāvos tāda būt pirms tam.»
Londonas sagatavošanās plāns būšot gandrīz vai 2010. gada Barselonas programmas kopija. «Uz Eiropas čempionātu mans fitnesa līmenis bija visaugstākais,» tā savu un trenera izvēli pamato Ineta. Pagājušajā ziemā viņa tāllēkšanu aizstāja ar trīssoļlēkšanu, kā pati izteicās - psiholoģiskajai atslodzei. Šoziem disciplīnas nomaiņa neesot plānota. Būšot četri vai pieci komercmači, no kuriem galvenais 21. janvārī Katrīnas kausa izcīņā Kuldīgā. Radeviča nestartēs martā paredzētajā pasaules čempionātā telpās Stambulā. Zem jautājuma zīmes esot piedalīšanās Eiropas čempionātā jūnija beigās Helsinkos. «Ir ideja startēt Helsinkos, bet gala lēmumu pieņemšu, kad būs beidzies pavasara sagatavošanās posms. Sezonas galvenās sacensības neapšaubāmi būs olimpiskās spēles Londonā.» Pagaidām domas neesot mainījušās - pēc Londonas sportistes karjerai acīmredzot tikšot likts punkts.