Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Salūza pēc dubulttrieciena

Īsā laika periodā zaudējot divus vārtus, Rīgas Dinamo hokejisti sabruka pret stabili spēlējošo Maskavas CSKA, kam nepatraucēja arī vairāku vadošo spēlētāju atpūtināšana. Rīdzinieki KHL septiņu mājas spēļu sēriju beidza ar 0:5 zaudējumu Kontinentālās līgas līderim Maskavas CSKA. Sestdien izbraukuma spēle Ņižņijnovgorodā ar Pētera Skudras vadīto Torpedo.

Gripas epidēmija nebija pagājusi garām arī Rīgas Dinamo komandai, jo slimības dēļ ierindā nebija uzbrucēja Ginta Meijas. Ārpus pieteikuma palika arī aizsargs Aleksandrs Jerofejevs, bet, līdzīgi kā iepriekšējā spēlē, treneri deva iespēju sevi pierādīt aizsargam Kristapam Zīlem un uzbrucējiem Frenkam Razgalam un Kirilam Galoham. Labākajā sastāvā nebija arī viesi, kuri atpūtināja Krievijas izlases spēlētājus Aleksandru Radulovu, Ņikitu Zaicevu, kā arī leģionārus Simonu Hjalmarsonu un Stefanu Da Kostu, par ko diezin vai priecājās kuplā skaitā Arēnā Rīga sanākušie līdzjutēji, jo neredzēja hokeja zvaigžņu spēli.

Viņus neiepriecināja arī spēles gala rezultāts, lai gan pusotru trešdaļu rīdzinieki turējās godam un noturēja bezvārtu neizšķirtu. Diemžēl neveiksmīgs ripas rikošets vārtu priekšā pēc Ivana Telegina metiena no iemetiena punkta ļāva viesiem izvirzīties vadībā, bet drīz pēc tam Kirils Petrovs sodīja rīdziniekus vairākumā pēc Kristapa Sotnieka četru minūšu noraidījuma. Pēdējā periodā CSKA hokejisti jau diktēja notikumus laukumā un guva vēl trīs vārtus.

Maskavas CSKA šī bija devītā uzvara pēc kārtas, bet Rīgas Dinamo otrajā spēlē pēc kārtas tā arī nespēja gūt vārtus.