Par mēra pirmo vietnieci ievēlēja Larisu Loskutovu no _Saskaņas centra_, kas vēlēšanās ieguva trīs mandātus - tikpat, cik R.Munkevica saraksts, uz kuru gan drīz vien pārgāja _SC_ deputāts Vladimirs Maksimovs.
No desmit domē iekļuvušajām partijām septiņas tajā pārstāvētas ar vienu deputātu, bet Jaunais laiks - ar diviem. Par J.Visocki balsoja Iveta Blaua (JL), Aigars Tampe (TB/LNNK) un Zigurds Starks (TP). Nevienu kandidātu neatbalstīja Māris Dzenītis, kas pēc aiziešanas no Jūrmalas - mūsu mājas ir neatkarīgais deputāts. Pēcpusdienā ārkārtas sēdē, kurā izraudzījās trīs mēra vietniekus līdzšinējo divu vietā, šis piecnieks jau demonstrēja sevi kā aktīvu opozīciju.
Pirmā domes sēde sākās ar paziņojumu par Jāņa Kuzina (PCTVL) iesniegumu Administratīvajā apgabaltiesā, prasot sadalīt iepriekšējā tiesas sprieduma izpildes termiņu - tajā bija noraidīta prasība rīkot Jūrmalā jaunas vēlēšanas. Jūrmalas vēlēšanu komisijas priekšsēdis Aivars Griķis paziņoja, ka, konsultējoties ar Centrālās vēlēšanu komisijas un Reģionālās attīstības un pašvaldību ministrijas juristiem, ir konstatēts, ka domei šī sūdzība nav saistoša, jo tiesas spriedums nav pārsūdzams. Taču bijušais Jūrmalas mērs Ģirts Trencis (TP), kurš vairs nav ievēlēts domē, neatstāja mēra kabinetu arī pēc R.Munkevica ievēlēšanas, apšaubot tās likumību. Ģ.Trencis turpināja sēdēt mēra krēslā, kuru pērnajā gadā pārņēma tieši pēc R.Munkevica gāšanas, arī tad, kad šajā kabinetā jaunā koalīcija jau sāka dalīt amatus un mielojās ar sviestmaizēm. R.Munkevics nelikās traucēts, saistot bijušā mēra klātbūtni ar vēlēšanos sakravāt mantas. Jūrmalā nav tradīcijas nodot mēra ķēdi amata pārmantotājam, lai gan Ineses Aizstrautas (toreiz JL) valdīšanas laikā tāda ir izgatavota. Ģ.Trencis kabinetu atstāja pēcpusdienā.
Ārkārtas sēdē vairāk nekā stundu opozīcijas deputāti iztaujāja mēra vietnieku kandidātus. Z.Starks vēlējās noskaidrot, vai L.Loskutova, kuras kompetencē būs arī kultūras jautājumi, zina, kur atrodas Jūrmalas teātris, un kādas tā izrādes viņa ir redzējusi. Kandidāte nevarēja sniegt pozitīvas atbildes. Taču, atbildot A.Tampem par latviešu kultūras tradīciju celšanu godā, viņa sacīja, ka tās tikšot saglabātas, bet arī citu tautu kultūras tradīcijas ir jākopj. Z. Starks atcerējās, ka vēl nesen R.Ražuks sarunās esot teicis, ka ar «tādu mafiozu grupējumu kā Jūrmala - mūsu mājas kopā nevar strādāt» ,tāpēc viņam svarīgi saprast, kas esot mainījies. R.Munkevics reaģēja it kā jokojot: «Mēs esam mainījušies. No mums ir aizgājis Dzenītis.» Savukārt R.Ražuks norādīja, ka R.Munkevics vienīgais varējis nodrošināt sev vairākumu. Pēc R. Ražuka izšķiršanās R.Munkevicam par labu nosvērās arī Dzintra Homka no Sabiedrības citai politikai, ar kuru PS sadarbojas Jūrmalas aizsardzības biedrībā. R.Ražuka kompetencē būs ekonomikas un attīstības jautājumi, viņš arī vienīgais koalīcijā pārstāv valdības partiju, tāpēc kā vienu no uzdevumiem minēja sadarbību ar valdību, lai veicinātu Jūrmalas kā kūrortpilsētas attīstību, atjaunojot arī Ķemeru agrāko slavu. M.Dzenītis nenožēlo aiziešanu no partijas, kas būs pie varas Jūrmalā, atsaucoties uz nepieņemamām metodēm, ar kādām šī vara ir nodrošināta, taču konkretizēt viņš nevēlējās.