«Vai tu sēdi komfortabli? Vai zem galda kājām ir pietiekami daudz telpas?» Lai arī šis jautājums šķiet primitīvs, tā ir būtiska lieta, kas jāievēro, lai nerastos veselības problēmas. Ir ļoti svarīgi, lai krēsls būtu īstajā augstumā, tā sēdeklis un atzveltne būtu pareizā leņķī un balstītu muguras jostas daļu. Kājām nevajadzētu šūpoties gaisā. Ja, pielāgojot krēslu galda augstumam, zem kājām paliek brīva vieta, tur vajadzētu nolikt mazu balstu. Ja zem galda ir pabāzts kaut kas un kājas tiek turētas slīpi, vienmērīgi netiek noslogotas abas ķermeņa puses.
«Vai datora monitors ir pienācīgā augstumā? Vai esi pietiekamā attālumā no ekrāna?» Ideālā gadījumā ekrāna augšējai daļai būtu jābūt acu augstumā, lai ekrāna pārredzamībai galva nebūtu jāgroza šurpu turpu. Tekstu vajadzētu skaidri salasīt, nesaliecoties uz priekšu un nešķielējot. Pamatprincipi - ekrānam vajadzētu būt rokas stiepiena attālumā.
«Kur atrodas datora pele?» Pelei būtu jāatrodas iespējami tuvu tastatūrai, lai nav jāliecas vai jāstiepjas, lai tiktu tai klāt.
«Vai plaukstas uz klaviatūras ir horizontāli? Vai raksti, neklabinot klaviatūru?» Lai samazinātu spiedienu uz plaukstu cīpslām, tām, strādājot ar klaviatūru, nevajadzētu būt izteikti saliektām uz augšu vai uz leju. Cilvēki, kas nespēj rakstīt plūstošām kustībām, mēdz atpūtināt plaukstas uz galda līdzās tastatūrai. Varētu nodarēt arī īpašs paliktnis.
«Vai ir pietiekami daudz paužu darba dienas laikā?» Ir jābūt pauzēm, kurās var atrauties no datora ekrāna un mainīt ķermeņa pozu. Jāizvairās no sēdēšanas ilgstošā sasprindzinājumā.