Vislielākais noslēpumainības plīvurs tinas ap šajā adresē reģistrēto Šveices kompānijas AF Colenco (Colenco) filiāli. Tā bija galvenā konsultante Rīgas otrās termoelektrocentrāles (TEC-2) rekonstrukcijas pirmajā kārtā. Tā, kā zināms, ieguldot teju 200 miljonu latu, īstenota laikā no 2006. līdz 2009. gadam. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sāktajā pārbaudē vētī iespējamās nelikumīgās darbības par 2006.-2010. gadu.
Lai arī Colenco noliedz jebkādu saistību ar iespējamām pretlikumīgām darbībām Latvenergo, tomēr vairākas lietas vedina domāt, ka zināma loma iespējamās nelikumībās šai kompānijai tomēr bija. Arī K. Miķelsona advokāta Egona Rusanova teiktais, ka izmeklētāju aizdomas par viņa aizstāvamo tiek saistītas arī Šveices Colenco.
Arī pašas kompānijas izvairīgums sniegt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem, proti, par piesaistītajiem apakšuzņēmumiem - citiem konsultantiem. Iespējams, ka to vidū arī parādītos tie uzņēmumi, kas ir saistīti ar bijušajām Latvenergo amatpersonām un A. Livanoviču. Proti, Innovia, kas pieder visiem trim šobrīd lietā apcietinātajiem, arī Energy Consulting, kas ir A. Livanoviča īpašumā. Kas bija šie konsultanta apakšuzņēmumi - Dienai atbildi nesniedza arī projekta pasūtītājs un Latvenergo pārraugs Ekonomikas ministrija.
Kā zināms, nelikumīgi iegūti līdzekļi pasaulē bieži tiek legalizēti ar konsultāciju sniegšanu un darījumiem ar nekustamajiem īpašumiem. Tieši šīs ir jomas, ar ko nodarbojās ar A. Livanoviča saistītās kompānijas, arī ārvalstīs. Tieši ar viņu saistīta Igaunijas kompānija nopirka par 400 000 latu no K. Miķelsona Igaunijā iegādātu īpašumu. Savukārt A. Livanoviča firma no Aigara Meļko meitas nopirka īpašumu par ceturtdaļmiljonu latu, liecina zemesgrāmatas dati. Tādējādi abas augstās amatpersonas un pārējie varbūtējās nelikumībās iesaistītie, iespējams, legalizējuši noziedzīgi iegūtus līdzekļus.
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs uzskata, ka prettiesiski līdzekļi iegūti laika posmā no 2006. līdz 2010. gadam par labvēlīgiem lēmumiem privātu uzņēmumu interesēs publiskajos iepirkumos. Raidījums Nekā personīga ziņoja, ka izmeklētāji Latvenergo amatpersonas aizturējuši ar 145 tūkstošus lielu kukuļa naudu rokās.