Piecus gadus ilgušo kiberuzbrukumu upuru vidū ir Apvienoto Nāciju Organizācija, ASV, Taivānas, Indijas, Dienvidkorejas, Vjetnamas un Kanādas valdība, Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK), Dienvidaustrumāzijas Nāciju asociācija (ASEAN), Pasaules Antidopinga aģentūra, kā arī liels skaits dažādu uzņēmumu - gan militārajā, gan informācijas tehnoloģiju jomās. Visas kiberuzbrukumam pakļautās valstis un organizācijas jau ir saņēmušas brīdinājumus.
Kiberuzbrucēji raduši iespējas netraucēti iekļūt viņus interesējošajos datortīklos, bet pēc tam spējuši piekļūt lielākajai daļai tajos atrodamās informācijas, tajā skaitā arī ar augstu slepenības pakāpi. Atsevišķas ielaušanās nav ilgušas pat mēnesi, bet SOK un kādas vārdā neminētas Āzijas valsts datortīklos hakeri «viesojušies» pat 28 mēnešus pēc kārtas.
Pēc McAfee ekspertu domām, šāda mēroga kiberuzbrukumi iespējami tikai ar valsts atbalstu. Lai arī uzņēmums izvairās nosaukt kādu konkrētu valsti, kas varētu būt atbildīga par notikušo, daudzi citi datordrošības eksperti uzskata, ka tā, visticamāk, ir Ķīna. Tehniski iespējas sarīkot šāda mēroga kiberspiegošanu vēl ir Krievijai, ASV un Lielbritānijai, tomēr spiegošana notikusi galvenokārt Āzijā, kur Krievijai atšķirībā no Ķīnas ir mazāk interešu.