Tajā skan baroka un romantisma mūzika: Dž. Kačīni, T. Džordāni, T. Albinoni, A. Vivaldi, G. F. Hendeļa, G. H. Štolcela, J. S. Baha, H. Pērsela, K. V. Gluka, A. Stradellas, F. Šūberta, S. Franka, Ž. Bizē, K. Sensānsa, Š. M. Vidora, Dž. Pučīni, E. Grīga, Ž. Masnē, G. Forē, A. Dvoržāka, F. Tosti operu un garīgās ārijas, kā arī skaistāko instrumentālo melodiju pārlikumi. Izdevuma skaņu režisors ir Normunds Šnē.
Iznāk Ineses Galantes pirmais dubultalbums
Paralēlais jēraugs ostas spīķeru skatos
Nākamceturtdien, 21. jūlijā, kim? Spīķera pirmā stāva kafejnīcā (Ostas skatu dizains un kvalitāte!) visi laikmetīgās mākslas interesenti aicināti klausīties filosofa Jāņa Taurena lekciju Pa noslēpumainā dzīvnieka pēdām, kas būs veltīta teiksmainajai kriptozooloģijai, iespējamo pasauļu teorijām un laikmetīgajai mākslai. Lekcijas tēma sasaucas ar tur pat kim? apskatāmo zviedru mākslinieces Idas Petersones izstādi Tatārijas jēraugs un citi valdzinoši pagātnes stāsti. Šai ekspozīcijā tiek pētīti dažādi mīti, nostāsti, zinātniski atklājumi un fakti, kas atzīti par pārpratumiem vai maldiem. Attēlā - Bernāra Eivelmana grāmatas Pa nepazīstamu dzīvnieku pēdām izdevuma latviešu valodā vāka attēls. Zīmējuma autors - Gunārs Krollis.
Rīgas Domam - 800
Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Izstāžu zālē līdz 30. septembrim apskatāmas unikālas Rīgas Doma un Domskolas vēstures liecības - dokumenti, fotoattēli, kapa plāksnes, mākslas darbi - zīmējumi, intarsijas, zudušo vitrāžu rekonstrukcijas, XIX gadsimta ērģeļu stabules, interjera elementi, kā arī arheoloģiskajos izrakumos Doma baznīcā, Doma pagalmā, Doma laukumā un Jaunielā atrastie materiāli. Līdz šim plašai auditorijai nedemonstrētie eksponāti ir no RVKM krājuma un LU Akadēmiskās bibliotēkas Rokrakstu un reto grāmatu krājuma.