Rīgā +16 °C
Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Bez nosaukuma

regbijs. Pārspēlē par vietu Eiropas Nāciju kausa 2A divīzijā Latvijas regbija valstsvienība sestdien pulksten 18 Rīgas Futbola skolas stadionā uzņems Horvātijas izlasi. Latvieši izcīnīja otro vietu Nāciju kausa 2B divīzijā, tāpēc cīņā par tikšanu līmeni augstāk izaicinās 2A divīzijas otro vājāko komandu Horvātiju.

Iespēja kāpt divīziju augstāk

Uzvar grupā divās kārtās

bīčvolejbols. Berlīnes Grand Slam turnīra priekšsacīkstēs Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ar 21:19, 21:12 uzvarēja spāņus Marko un Garsiju, kā arī ar 21:17, 21:19 pārspēja poļus Kadziolu un Šalankeviču. Piektdien apakšgrupas pēdējā spēlē jātiekas ar austrāliešiem Kapu un Makhjū, taču Latvijas duets jau nodrošinājis uzvaru grupā un dalību astotdaļfinālā.

Zaudē favorītēm, bet cīnās tālāk

bīčvolejbols. Monpeljē Satellite turnīra pirmajā kārtā Inese Jursone un Tīna Graudiņa ar 1-3 piekāpās sacensību galvenajām favorītēm vācietēm Janai Kēlerei un Annijai Šūmaherei, bet nākamajā spēlē ar 3-2 pārspēja ar devīto numuru izliktās čehietes Eliški Gālovu un Hanu Tresnākovu. Latvijas duets jau nodrošinājis vismaz devīto vietu turnīrā.

Otrā rakete nav šķērslis

teniss. 16 gadu vecā Aļona Ostapenko (481. pasaules rangā) Īstades ITF 25 000 sērijas turnīra ceturtdaļfinālā ar 6:3, 7:5 pārspēja ar otro numuru izlikto norvēģieti Ulriki Eikeri (227.). Pusfinālā jāspēlē pret polieti Sandru Zaņevsku (293.).