Rīgā +22 °C
Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Bez nosaukuma

Futbols. Pašu mājās notikušajā Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā Latvijas jaunie futbolisti ar 0:1 zaudēja Austrijai, ar 0:3 piekāpās Vācijai un ar 3:0 (Dobrecovs 28., Dubrovskis 90., Černomordijs 90.) sakāva Kazahstānas vienaudžus. Trešā vieta gan liedza iekļūt nākamajā kārtā.

Turnīru pabeidz uz uzvaras nots

Ar minimālu pārsvaru pietika

Futbols. Baltijas kausa izcīņā Latvijas U-21 futbolisti Liepājā spēlēja neizšķirti 1:1 (Rejs 63.) ar Igauniju un ar 1:0 (Gutkovskis 76.-11 m.) pārspēja Lietuvu, ieņemot 2. vietu.

Izcīna uzvaru pēdējā brīdī

Hokejs. MHL čempionātā HK Rīga pirmdien savā laukumā spēles beigās izrāva uzvaru 3:2 (2:1, 0:0, 1:1; Bogdzjuls, Jeļisejevs, Maslovskis) pret Karlovi Vari Energie.

Golubevai Eiropas bronza

Dambrete. Tallinā Eiropas čempionātā simtlauciņu dambretē bronzas godalgu izcīnīja Latvijas sportiste Zoja Golubeva, kura deviņās kārtās izcīnīja 13 punktus.

Eirokausus sāk visspēcīgākie

Basketbols. Ar Latvijas izlases uzbrucēja Dāvja Bertāna pārstāvētā Vitorijas Laboral Kutxa un Klaipēdas Neptūnas divcīņu trešdien pulksten 21.30 (tiešraide Viasat Sport Baltic) sāksies jaunā ULEB Eirolīgas sezona. Bez Bertāna Latviju tajā pārstāvēs arī Jānis Blūms (Atēnu Panathinaikos), Kaspars Vecvagars (Kauņas Žalgiris), kā arī treneri Ainars Bagatskis, Artūrs Štālbergs un Oskars Ernšteins (visi Ņižņij Novgorod).

Meksikā pārtrauc neveiksmju joslu

Teniss. Tampiko (Meksika) ITF 50 000 sērijas turnīra pirmajā kārtā Diāna Marcinkēviča (264. rangā) ar 6:2, 6:0 sagrāva turcieti Pemru Ezgenu (246.).