Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Bez nosaukuma

Basketbols. Lietuvas basketbolists Arns Labucks atklājis, ka atgriezīsies VEF Rīga komandā, ko pārstāvēja 2009./2010. gadā, bet pēc tam spēlēja Lietuvas klubos Sakalai, Vytautas, Šiauliai un Lietkabelis. Tāpat viņš norādījis, ka viņa līgava, Lietuvas izlases spēlētāja Giedre Paugaite pārstāvēšot TTT Rīga. Tikmēr bijušais VEF Rīga spēlētājs Kristaps Pļavnieks parakstījis gada līgumu ar Ogre/Kumho tyre.

Lietuvas pāris pošas uz Rīgu

Kalnos lielajā grupā nenoturas

Velosports. Jūtas daudzdienu velobrauciena otrajā posmā 26. vietu izcīnīja Krists Neilands no Axeon Hagens Berman komandas. 159 kilometru distancē, kurā bija pamatīgs kāpums, viņš uzvarētājam Robinam Kārpenteram zaudēja 2:23 minūtes. Andžs Flaksis finišēja 90. vietā, taču sekmēja sava Holowesko-Citadel komandas biedra Kārpentera uzvaru.

Daugaviņš piespēlē uzvarā

Hokejs. Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš otrdien ar divām rezultatīvām piespēlēm kaldināja Ņižņijnovgorodas Torpedo 3:2 uzvaru pēcspēles metienos pār Kazaņas Ak Bars Gubernatora kausa izcīņas spēlē. Latvietis tika atzīts par labāko spēlētāju savā komandā.

HK Rīga sausā sakāve Krievijā

Hokejs. Pārbaudes turnīrā Čerepovecā HK Rīga ar 0:5 (0:2, 0:0, 0:3) zaudēja Jaroslavļas Loko.

Tiek Eiropas desmitniekā

Lakross. Latvijas izlase Ungārijā notiekošajā Eiropas čempionātā priekšsacīkstēs uzvarēja Čehiju (12:6), Ungāriju (15:2) un Itāliju (18:3), taču piekāpās astoņkārtējai čempionei Anglijai (10:13) un Vācijai (3:8), neiekļūstot ceturtdaļfinālā. Cīņā par 9. vietu latvieši ar 27:3 sagrāva Beļģiju, bet ceturtdien spēlēs pret Īriju.