Ilgonis, Ādolfs

Diena vērtē futbolistus PK kvalifikācijā oktobrī

Vērtējums: 3 no 5

Andris Vaņins

180 min., atvairīja 7 no 9 sitieniem vārtu rāmī

Steidzīgi pieņemtie lēmumi par iziešanu no vārtiem aizvien biežāk sagādā problēmas vai vismaz lieku nervozitāti

Oskars Kļava

Vērtējums: 2 no 5

90 min., 1 sods, 1 brīdinājums

Slovākijā spēlēja vāji un būtu pelnījis pret Lihtenšteinu palikt malā arī bez diskvalifikācijas

Deniss Ivanovs

180 min., 3 sodi, 1 brīdinājums

Slovākijā atstāja brīvu Vladimiru Veisu, kurš nopelnīja 11 m soda sitienu uz Latvijas vārtiem. Spēļu prakses trūkums nav bez sekām

Kaspars Gorkšs

180 min., 1 sitiens/0 vārtu, 0 sodu, divi sodi pret pašu

Stabili, bet netrūka neveiksmīgu epizožu. Piemēram, pret Lihtenšteinu pārāk viegli deva ceļu pretiniekam savā soda laukumā

Ritus Krjauklis

Tehnika ir tāda, kāda tā ir. Bet «ugunsgrēka» gadījumā bumba jāsit prom, nevis gar Latvijas soda laukumu

Nauris Bulvītis

90 min., 1 sods, 1 sods pret pašu

Ar centrējumu sāka haosu Lihtenšteinas soda laukumā pirmo vārtu guvumā, bet kļūdas aizsardzībā liek priecāties, ka aizstāt Kļavu nenācās pret spēcīgāku pretinieku

Ritvars Rugins

110 min., 1 sods, 1 brīdinājums, 1 sods pret pašu

Lai arī nedrošība atsevišķās epizodēs joprojām bija jūtama, letālu kļūdu nebija. Reabilitējās par neveiksmēm septembrī

Aleksandrs Fertovs

180 min., 3 sodi, 1 sods pret pašu

Ja trūkst radošuma un meistarības uzbrukumā, aizsardzībā jābūt perfektam. Tā nebija pat pret Lihtenšteinu

Oļegs Laizāns

135 min., 1 sitiens, 1 rezultatīva piespēle, 2 sodi, 1 sods pret pašu

Abās spēlēs kā pa viļņiem. Nekad nezini, ko no viņa gaidīt. Ja nekļūs stabilāks, var zaudēt pamatsastāva vietu Zjuzinam

Aleksandrs Cauņa

167 min., 1 rezultatīva piespēle, 1 sods, 5 sodi pret pašu

Ņemot vērā viņa klasi, abi mači varēja būt sekmīgāki. Slovākijā ar bumbu spēlēja daudz, bet neambiciozi. Pēc viņa nomainīšanas Latvija kontrolēja bumbu vairāk…

Aleksejs Višņakovs

105 min., 1 sitiens/0 vārtu, 1 sods pret pašu

Protokolā redzēju, bet laukumā - tikpat kā ne

Ivans Lukjanovs

53 min., 1 sods pret pašu

Slovākijā bija iespēja bīstamam sitienam, kurā Ivans saminstinājās. Nenoturēja septembrī pacelto kvalitātes latiņu

Vladimirs Kamešs

Vērtējums: 4 no 5

74 min., 2 sitieni/1 vārti, 5 sodi

Labā ziņā agresīvs uzbrukumā, bet aizsardzībā - padaudz sodu. Labi, ka ne pārāk bīstamās pozīcijās. Spēlē ar Lihtenšteinu pieteicās pamatsastāvam

Māris Verpakovskis

98 min., 2 sitieni/1 vārti, 2 sodi, 4 sodi pret pašu

Ātruma mazināšanos Slovākijā kompensēja ar uzkrājušos pieredzi. «Pendele» bija kā konfekte. Bija aktīvāko pulkā arī spēlē ar Lihtenšteinu

Artjoms Rudņevs

180 min., 6 sitieni/0 vārtu, 4 sodi pret pašu

Centības netrūka, cīnījās katrā epizodē līdz galam. Reizēm - pat pārāk stipri vēlējās gūt vārtus, ignorējot partnerus

Edgars Gauračs

62 min., 2 sitieni/1 vārti, 1 sods, 1 brīdinājums, 1 sods pret pašu

Izmantoja sev atvēlēto laiku vairāk nekā lietderīgi. Bez gūtiem vārtiem pret Lihtenšteinu viņa rēķinā arī bīstams soda sitiens no asa leņķa. Aukstasinīgi izmanto savas iespējas