Pirms spēles visbiežāk uzdotais jautājums bija par Jāņa Sprukta virknējumu. Proti, spēlē ar Ak Bars pretinieki bija pratuši gudri neitralizēt Dinamo vadošo uzbrucēju virknējumu, vai arī rīdzinieku vadošais trijnieks ir iekritis fiziskās kondīcijas bedrē?
Otrā versija neapstiprinājās. Dinamo pirmā maiņa ar savu aktivitāti izprovocēja Ņeftehimik uz divminūšu noraidījumiem, izveidoja arī vairākumus bīstamus momentus, pietrūka tikai precizitātes un izdomas nobeiguma fāzē.
Rīga ir pateicīgākā vieta KHL spēlējošajiem Somijas hokejistu radiniekiem. Kad Rīgā spēlē KHL komandas, kurās ir somi, uz Latviju bieži vien atbrauc viņu tuvinieki. Tas ir papildus stimuls pacensties.
Par to varējām pārliecināties arī spēlē ar Ņeftehimik, kad Oskars Osala izpildīja gandrīz vai iepriekšējo 17 spēļu normu. Osala līdz spēlei Rīgā bija nopelnījis 3 (3+0) rezultativitātes punktus, bet Dinamo vārtos pamanījās iemest divas ripas. Spēli vēroja viņa vecāki.
Vārtsargs Kari Ramo novembrī tika atzīts par labāko Omskas sastāvā, kad dinamieši novembrī zaudēja Avangard ar 1:4. Arī Ramo iedvesmoja viņa ģimene.
Vienā Osalas un Kirila Kņazeva vārtu guvumā ar pozīcijas izvēli kļūdījās vārtsargs Kriss Holts, kurš neizslidoja pretī uzbrucējiem.
No trešā perioda Mārim Jučeram pavērās iespēja sevi apliecināt bijušajam trenerim Liepājas metalurga laikos Vladimiram Golubovičam. Tad gan jau spēle bija novirzīta uz viesu vārtiem un Mārim daudz darba nebija. Kad viesu rezultatīvākais spēlētājs Maksims Pestuško meistarīgi mainīja ripas lidojuma virzienu un izgaisināja šaubas par uzvarētāju, panākot 4:1 Ņeftehimik labā, Jučeru nevar vainot.
Abu komandu oktobra spēlē Ņižņekamskā mājinieki uzvarēja pēcspēles metienu sērijā ar 5:4.