Antonovam un nenogaidīja, lai viņš naudu atdod. Uz šiem Dienas uzdotajiem jautājumiem FKTK visas trešdienas garumā tā arī neatbildēja.
Vēl 16. novembra vakarā, kad pēc divu dienu ilgušas Lietuvas Ģenerālprokuratūras izmeklēšanas Lietuvas valdība nolēma pārņemt Snoras banku, kas ir LK mātesbanka, FKTK biroja vadītāja Anna Dravniece medijiem izsūtīja paziņojumu - Snoras notiekošais nekādā veidā neietekmēs LK darbību, jo LK ir Latvija banka, ko uzrauga FKTK. Situācija izvērsās citādi. Jau 16. novembrī Krājbankas valdes locekļi, izrādās, bija uzaicināti FKTK, kur ar parakstu apliecinājuši visu atbildību par bankas līdzekļu saglabāšanu, 22. novembra vakarā LTV1 raidījumā 100.pants klāstīja I. Krūmane. Šīs pašas dienas vakarā Rīgā ieradies V. Antonovs, kur ticies ar pašreiz jau apcietināto LK prezidentu Ivaru Priedīti. «Apspriedām situāciju, kāda izveidojusies, paspiedām roku,» vēl 17. novembra rītā LR1 ēterā klāstīja bankas nu jau bijušais prezidents.
Lai arī publiski FKTK izteicās, ka bažu par bankas darbību nav, jau 17. novembrī tika izsludināts ierobežojums - kalendārā mēneša laikā no bankas konta nevarēja izmaksāt vairāk kā 100 000 eiro, tas - lai nebūtu jāiedarbina nodrošinājumu garantijas shēma. Tomēr līdz ar publiskajām darbībām FKTK bija izdevusi arī rīkojumu konsolidēt visus līdzekļus, kas atrodas dažādos LK korespondentbanku kontos, otrdienas vakarā stāstīja I. Krūmane. Neatbildēts paliek jautājums - kāpēc bija nepieciešama konsolidācija, ja 17. novembra vakarā informācija par nepieejamiem finanšu līdzekļiem vēl neesot bijusi FKTK rīcībā.
Par to, ka LK vairs nav pieejami ap 100 miljoni latu, kas nelikumīgi ieķīlāti trešajām personām, FKTK uzzinājusi tikai 18. novembrī, pēc tam kad LK nav spējusi pārskaitīt konkrētas naudas summas, akumulējot tās vienā kontā. FKTK ieradusies bankā, lai noskaidrotu situāciju, I. Priedītis apstiprinājis, ka pārkāpis pilnvaras. Kā stāsta I. Priedīša advokāts Saulvedis Vārpiņš, vasarā bankas prezidents parakstījis darījuma dokumentus, kas apstiprina finanšu ķīlas. I. Priedītis apzinājies, ka pārkāpj savas pilnvaras, taču to darījis ar domu, ka tas ir tikai pagaidu risinājums - uz dažām dienām, lai nodrošinātu finansējumu citiem V. Antonova projektiem, trešdienas rītā LNT raidījumā stāstīja par Krājbankas pilnvarnieku ieceltais FKTK vadītājas vietnieks Jānis Brazovskis. 18. novembrī videokonferences formātā esot notikusi arī trīspusēja saruna starp FKTK, I. Priedīti un V. Antonovu, kuras gaitā V. Antonovs solījis nelikumīgās darbības novērst pēc iespējas ātrāk, atgriežot bankā visus finanšu līdzekļus. Šajās sarunās nepiedalījās I. Krūmane, kura laikā no 16. novembra vakara līdz 18. novembra plkst. 19 atradusies komandējumā ārpus valsts.
Par spīti tam, ka jau 18. novembrī FKTK rīcībā bija informācija par nelikumīgiem finanšu darījumiem, arī paša V. Antonova atzīšanās, nekāda rīcība nesekoja līdz 21. novembra vakaram, kad FKTK paziņoja par nepieciešamību LK slēgt. FKTK nav sniegusi atbildi, kāpēc pilnas trīs dienas nav sekojusi nekāda rīcība attiecībā uz LK darbību un kāpēc tieši tajā brīdī tad galu galā tika nolemts banku slēgt.