Protams, opozīcijā esošo LPP/LC pārstāvošā J.Radzēviča rīcība, publiskojot saraksti ar premjera biroja vadītāju, ļoti iespējams, liecina nevis par atbalstu nesankcionētai, taču demokrātiskai protesta akcijai, bet gan par vēlmi iezāģēt premjeram Valdim Dombrovskim (Jaunais laiks). Parādot, ka varai pietuvinātiem cilvēkiem ir problēmas ar izpratni par to, ka demokrātijas izpausmes ne vienmēr ir varas vīriem glaimojošas, J.Radzēvičam tas arī ir izdevies.
Telšu pilsētiņā mītošos var uzskatīt par dīvainiem tipiem, kas izvirza absurdas prasības. Par dažām protestētāju prasībām varbūt var pasmaidīt, bet daudzas no tām principā neatšķiras no idejām, kuras paustas politisko partiju programmās, kas tiek rakstītas pirms Saeimas un pašvaldību vēlēšanām.
Telšu pilsētiņas iemītnieki protestē veidā, kas pirmām kārtām ir nesaudzīgs pret pašiem protestētājiem. Tas tikai apliecina, cik nesadzirdēti un nesaprasti jūtas šie ļaudis, kuri dzīvo mums līdzās. Ja kādam šķiet, ka pietiktu ar policiju un dažu sociālo dienestu iesaisti, lai šo problēmu atrisinātu, tad tiem, kuri tā uzskata, pietrūkst vienkāršas empātijas.
Britu prese pirms nedēļas vēstīja, ka princis Viljams esot pavadījis nakti uz ielas kā bezpajumtnieks, lai pats uz savas ādas izjustu, ko tas nozīmē. Protams, šādu britu potenciālā monarha rīcību var uzskatīt par vēlmi iemantot plašāku popularitāti. Tomēr tas vedina uz dažām ķecerīgām pārdomām. Par to, ka varbūt Rīgas domes tandēmam Ušakovam un Šleseram nenāktu par ļaunu pavadīt kādu nakti naktspatversmē. Ka labklājības ministram Augulim derētu kaut reizi pašam izstāvēt rindu pie Nodarbinātības valsts aģentūras, bet veselības ministrei Rozentālei izbaudīt, ko nozīmē ārstēties slimnīcā, kur viss nooptimizēts tiktāl, ka trīsdesmit akūtu slimnieku apkopj viena vienīga medmāsa. Varbūt tas ļautu lēmumu pieņēmējiem aiz skaitļiem budžeta aprēķinos saskatīt arī iedzīvotājus un, iespējams, palīdzētu pieņemt kādu izsvērtāku lēmumu, kā tērēt budžeta līdzekļus.