Tieši 10. Saeimā, kurā ZZS ieguva 22 deputātu mandātus, varēja runāt par svaigām asinīm, jo kā «zaļie gurķi» parlamenta ēkā iegāja Kārlis Seržants, Iveta Grigule, Dana Reizniece, Rihards Eigims, Jānis Vucāns, kuri tagad, spriežot pēc provizoriskajiem rezultātiem, ieguvuši 11. Saeimas deputātu mandātus, tātad acīmredzot baudījuši vēlētāju uzticību. Lielas kolīzijas plusu un svītrojumu ietekmē sarakstu iekšienē nav notikušas, piemēram, Kurzemē un Zemgalē pirmais trijnieks ir tieši tāds, kādu to vēlētājiem piedāvāja pati ZZS. Tomēr daudzi bijušie deputāti un ministri Saeimā nav iekļuvuši, jo būtiski samazinājusies ZZS pārstāvniecība. Starts ZZS rindās nav padevies arī bijušajam Tautas partijas deputātam Mārim Kučinskim, kurš gan saglabāja visai augsto 4. vietu Vidzemes sarakstā, bet tas neko nelīdzēja, jo no Vidzemes Saeimā iekļuva tikai trīs zaļzemnieki un, par spīti izglītības ministra Rolanda Broka salīdzinoši sliktākajam startam (no 3. uz 6. vietu), M. Kučinskis augstāk nepakāpās. To izdarīja pretrunīgi vērtētā un no Latvijas Zaļās partijas izslēgtā Iveta Grigule, kuras lēciens no 9. uz 3. vietu Vidzemē pierāda, ka ar uzstājīgu individuālo kampaņu, publicējot plašus rakstus vecākās paaudzes cilvēkiem adresētos preses izdevumos, var panākt vēlamo rezultātu.
Pēc plusu skaita Kurzemē var secināt, ka ZZS sarakstam ir divas līderes - Dana Reizniece-Ozola un Aija Barča. D. Reiznieces uzņēmība, piedaloties debatēs pāris dienu pirms bērniņa nākšanas pasaulē, ir tikai apbrīnojama, turklāt reakcija sociālajos tīklos liecināja, ka viņas uzstāšanās guva arī to cilvēku atzinību, kuri nebūt negrasījās balsot par ZZS. Ja 10. Saeimā viņa startēja no 7. vietas un iekļuva ar 4. rezultātu, tad tagad bija pirmā un arī iekļuva Saeimā kā pirmā. Liepājas partijas pārstāve A. Barča bija stabili otrā gan 10., gan 11. Saeimas vēlēšanās, tāpat 3. vietu stabili saglabāja bijušais Ventspils augstskolas rektors Jānis Vucāns, kurš, tāpat kā D. Reizniece-Ozola, pārstāv Aivara Lemberga vadīto partiju Latvijai un Ventspilij. Ne Zaļās partijas, ne Latvijas Zemnieku savienības pārstāvji no Kurzemes nav ievēlēti. Lai arī pie krēsla Saeimā netika labklājības ministre Ilona Jurševska, jāteic, ka viņas popularitāte ir krietni augusi. 4. vieta Kurzemē ar 2756 plusiem un 1067 svītrojumiem ir ievērojami labāks sniegums nekā 10. Saeimā, kad tolaik plašākai publikai nepazīstamā Labklājības ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Vidzemē ar 910 plusiem un 3468 svītrojumiem palika 27. vietā.
Pie neveiksminiekiem jāpieskaita Staņislavs Šķesters, kurš Latgalē noslīdēja uz 4. vietu un Saeimā neiekļuva. Lai arī palicis zem svītras, jāatzīmē Imants Jānis Bekešs, kurš no 18. vietas Latgalē pakāpās uz 3. pozīciju. Tāpat apvienības iekšienē būtu jānovērtē labais Askolda Kļaviņa starts Rīgā, no 33. vietas pakāpjoties uz 7. Toties vēlēšanas neveiksmīgi beigušās tiem bijušajiem pašvaldību vadītājiem, kuri iekļuva 10. Saeimā - viņiem atliek cerēt, ka iedzīvotāji viņus vēl atceras un ievēlēs nākamajās pašvaldību vēlēšanās.