Viņa gan izvairījās runāt par to, kādi uzlabojumi gaidāmi LTV saturā krievu valodā, bilstot, ka valdība lemj par līdzekļu piešķiršanu, nevis saturu. Vienlaikus viņa bilda, ka par plānoto valdības sēdē informāciju sniedzis Nacionālās elektronisko plašsaziņu līdzekļu padomes vadītājs Ainārs Dimants.
A. Dimants aģentūrai LETA sacījis, ka 682 399 eiro piešķirti krievvalodīgajiem domātā satura izveidei un izplatīšanai kanālā LTV7, kā arī LR4 un portālā lsm.lv. Līdzekļi piešķirti satura izstrādei krievu valodā, kā arī tā izplatīšanai un mārketingam. Lielākā daļa finansējuma piešķirta LTV, kas kanālā LTV7 plāno veidot rīta ziņas krievu valodā, kas būs skatāmas katru dienu, kā arī ik svētdienas analītisko ziņu raidījumu.
Plānots izveidot jaunu studiju rīta ziņām, jo esošo tajā laikā aizņems raidījums Rīta Panorāma, kā arī iegādāt papildu kameras filmēšanai izbraukumos, norādīja A. Dimants. Iknedēļas pētnieciskās žurnālistikas raidījumam papildu studija plānota netiek.
Latvijas Radio (LR) saņems 250 000 eiro, kas tikšot novirzīti LR4 apraides paplašināšanai un krievvalodīgā satura veidošanai radio, kā arī portāla lsm.lv vajadzībām. A. Dimants piebilda, ka lsm.lv varētu portālā izvietot arī LTV7 veidotos videomateriālus, kā arī tiekot domāts par to izvietošanu citos pašmāju interneta portālos.
Uz jautājumu, vai finansējums domāts vienotā Baltijas telekanāla krievu valodā veidošanai, A. Dimants norādīja, ka tas veicināšot iestrādņu izveidi un pilnvērtīgam darbam būtu nepieciešams ikgadējs finansējums vismaz 2,5 miljonu eiro apmērā, kas arī tikšot prasīts no nākamā valsts budžeta.
Lai Latvija pilnvērtīgi spētu piedalīties šāda kanāla darbā, tai dienā būtu nepieciešams radīt divas līdz trīs stundas aktuālu videomateriālu.
Tāpat arī būšot nepieciešams sadarboties izklaidējoša un cita veida satura iegādē, par ko jau esot runāts ar Ukrainas telekompānijām, kā arī ar neatkarīgo Krievijas telekanālu Doždj.