Pats O. Pulks Dienai atzina, ka strādājot tāpat, kā līdz šim, nekas nav mainījies. «Esmu ar EM sazinājies darba jautājumos, taču nav bijušas sarunas tādā kontekstā kā par neuzticības izteikšanu,» teica O. Pulks. Viņš arī pauda izbrīnu, ka par šādu ministra lēmumu uzzinājis no masu medijiem, nevis no pašas EM. Kā liecina Valsts ieņēmumu dienesta dati, 2010. gadā par darbu ostā O. Pulks saņēmis 20 100 latu.
D. Pavļuts iepriekš masu medijiem izplatītajā ziņojumā, kurā informēja par neuzticības izteikšanu O. Pulkam, norādīja, ka «darbam brīvostu valdēs ir jāvirza pārstāvji, par kuru kompetenci un reputāciju nav šaubu. Tas arī tiks darīts, tiklīdz koalīcijas partneri apzināsies situācijas nopietnību un riskus». Vienotības valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa uzskata, ka tas, ka pagaidām ministrs nav iniciējis pārstāvja maiņu, acīmredzot liecina, ka šobrīd šis jautājums nav aktuāls. «To risināsim vienlaikus ar grozījumiem likumā par ostām,» informēja S. Āboltiņa. Kā Diena jau rakstīja iepriekš, Satiksmes ministrijas (SM) pakļautībā ir izveidota darba grupa, kurai priekšlikumi par ostu pārvaldes efektivitātes veicināšanu jāizstrādā līdz marta sākumam, savukārt likumu par ostām plānots atvērt pēc 1. aprīļa.
Raidījumā Nekā personīga izskanēja informācija, ka tuvāko nedēļu laikā Ventspils un Rīgas ostu valdēs plānots iecelt SM amatpersonas. SM pārstāvis Aivis Freidenfelds Dienai teica, ka šo informāciju apstiprināt nevar, taču satiksmes ministrs Aivis Ronis jau iepriekš izteicies, ka, ja būs jāmaina ostu valdes locekļi, tad par tām var iecelt ministriju augstākās amatpersonas, kā ir bijis agrāk.