Divas dienas 30 rīdzinieku piecās komandās meklēja inovatīvus risinājumus pašvaldības un apkaimju iedzīvotāju sadarbības iespējām. Šādas lietišķas spēles Rīgā notikušas jau agrāk, pirmajā no tām pirms gada meklēja radošu izmantojumu tukšajām īres telpām. Toreiz dzimusī doma par īpašu portālu, kas kalpotu kā instruments pilsētai aktuālās problēmas risināšanā, jau ir materializējusies projektā Duka.
Šogad par labāko tika atzīts projekts Partizānu velotaku legalizācija. Kā novērojis šīs grupas pārstāvis Guntis Stirna, Rīgā veloceliņu struktūra ir mākslīgi veidota un fragmentāra. Tomēr vienlaikus ir ļoti daudz pašu velosipēdistu zālē iebrauktas takas gar lielākiem ceļiem vai cauri parkiem un mežiem, kas veido pilnīgus, noslēgtus maršrutus. Viņa komanda rosina šīs «dubļu takas» legalizēt, par tām informējot ar norādēm un parādot internetā. Ar minimāliem līdzekļiem velotakās varētu veikt nelielus uzlabojumus, tiem blakus izvietot piknika vietas un peldvietas.
Citas komandas piedāvāja aktivizēt dzīvi guļamrajonos, dodot iespēju cilvēkiem valsts un pašvaldības pakalpojumus saņemt vēlu vakarā, kad viņi ir atgriezušies no darba; apkaimēs mainīties ar pakalpojumiem un pieredzi un būvniecības ieceres, ko iniciē iedzīvotāji, apspriest ar domi interneta vidē. Pašvaldības pārstāvji vēl nebija gatavi garantēt atbalstu kādai no idejām, taču apņēmās tās izvērtēt.