Ko tad darīs publika, kas bija pieradusi sapucēties un ik rudeni doties uz Kongresu namu? «Parasti viņiem koncerta otrajā daļā viss solīdums kaut kur starp kafejnīcu un garderobi pazūd,» smejas Labvēlīgā tipa mūziķi. Toties Arēnai ir cita priekšrocība: zāle būs iekārtota kā amfiteātris. Tādējādi ne pārāk aktīvie klausītāji varēs koncertu baudīt sēžot, savukārt dejot mīlētāji varēs kustēties, netraucējot sēdošajiem.
Koncerta nosaukumu Līzespasta Disnejlenda esot iedvesmojusi reāla apdzīvota vieta - Līzes pagasts - dažus kilometrus aiz pagrieziena no lielās Pleskavas šosejas uz Alūksni. Grupas līderis Fredis jeb Andris Freidenfelds vairākus gadu desmitus braucis cauri Līzes pagastam, kurā esot tikai divi veikali, viena māja, bet pasta nav vispār. Viņam šķitis - o, to vajag iemūžināt kaut vai skanīgā nosaukuma dēļ! Šovasar, kad Fredis brauca mājup no Alūksnē notikušā koncerta Dziesma manai paaudzei, viņam radusies grandioza ideja ar Pētera I vērienu: te jāceļ Disnejlenda ar amerikāņu kalniņiem un karuseļiem... «Nu, lai tā vieta kaut kā izvirzītos,» viņš nosmīn un skaidro - koncertprogrammas nosaukums tapis gluži vai pēc uzbeku menestrelu principa: «Ko redzu, par to dziedu.»
Koncerta pirmajā daļā būšot daudz jaunumu, to vidū arī dziesma par Līzespastu (jauns albums, iespējams, iznāks tikai nākamgad). Otrajā daļā skanēs vecie hiti. Uz viesmāksliniekiem Labvēlīgais tips šovā «nespiedīs» - atšķirībā no grupām, kuru koncertos lielākoties uzstājas tikai viesi. «Es kā koncerta apmeklētājs gribu redzēt grupu, uz kuras koncertu esmu pircis biļeti, nevis viesus. Tos katru nedēļu redzu kioskā uz žurnālu vākiem,» deklarē A.Freidenfelds.
Koncertu kuplinās meiteņu deju grupa Fandango, kas esot Labvēlīgā tipa uzvedumu neatņemama sastāvdaļa. Paredzams arī pārsteigums (šajā brīdī Normunds Jakušonoks piebilst - ja vien izdosies): koncertā pēc vairāku gadu pārtraukuma uzstāsies slavenais trio Trīs bemoli - kolektīvs, kas bija pamatā Bonapartiem, kuri pirms diviem gadiem pārstāvēja Latviju Eirovīzijā.