Nozīmīgākās diskusijas veidojās par ieejas biļešu cenu politiku, jo ne katram pa kabatai bija Rīgā notikušo spēļu apmeklēšana, un neglīti robi tribīnēs bija redzami pat divās Latvijas valstsvienības spēlēs. Šneps piekrita, ka biļetes nebija lētas, taču šāda cena bija jāuzstāda, lai turnīru Rīgā varētu sarīkot pienācīgā līmenī. «Nav māksla piepildīt Arēnu, taču krietni sarežģītāk ir sarīkot čempionātu par pusotru miljonu eiro, kad valsts sedz desmit, bet pašvaldība piecpadsmit procentus budžeta. Rīkotājiem bija jānosedz pārējie septiņdesmit pieci procenti. Pavadījām ne tikai stundas, bet pat dienas, lai saprastu, kāda ir optimālā biļešu cenu stratēģija un kā savākt pietiekami daudz līdzekļu, lai sarīkotu pasākumu,» sacīja Šneps un piebilda, ka rīkotāji finansiālus zaudējums nav cietuši un nav arī radusies sajūta, ka cenu politika būtu veidota nepareizi. Tiem līdzjutējiem, kuri devušies komandu atbalstīt tālākās cīņās Lillē, jārēķinās ar to, ka Francijā biļetes ir daudz dārgākas.
LBS prezidents Valdis Voins, kurš ir arī bijušais Valsts policijas priekšnieks, norādīja, ka patīkami pārsteigusi lielā skaitā Rīgā pulcējušos triju kaimiņvalstu basketbola līdzjutēju saticība. «Fanu kustība Rīgā nav radījusi nopietnus postījums, un arī policijai nav bijušas problēmas pie arēnas vai fanu pulcēšanās vietās. Tie septiņi aizturētie ir pat nepieklājīgi mazs skaits šāda mēroga pasākumiem. Arī citās jomās, kas saistās ar turnīra rīkošanu, nebija redzamu starpgadījumu. Čempionāta laikā veicām arī plašu pētījumu, lai noskaidrotu Rīgas pilsētas finansiālos ieguvumus, taču jau šobrīd nešaubos, ka valsts un pašvaldības ieguldītie līdzekļi ir vairākkārt atmaksājušies,» norādīja Voins. Šneps atklāja, ka Rīgā viesojušies arī Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) pārstāvji, kuri par redzēto bijuši apmierināti un pat pārsteigti. «Viņi nesaprata, kā tik daudz cilvēku, jūtot līdzi katrs savai komandai, var sadzīvot tik draudzīgi.»
Šneps uzsver, ka FIBA lēmums par turnīra rīkošanu četrās valstīs ir veiksmīgi sevi pierādījis, tāpat kā attaisnojusies ideja par vienas rīkotājvalstij tuvas komandas piesaisti. Rīgas grupā vēl pirms izlozes nokļuva Igaunija, kuras līdzjutēji Latvijas galvaspilsētā bija kuplā skaitā. «Ja saglabāsies līdzšinējais formāts, varam domāt par Eiropas čempionāta rīkošanu arī nākotnē,» atklāja Šneps. Tikmēr Voins piebilda, ka šobrīd tiek apsvērta iespēja otro reizi Latvijā uzņemt Eiropas dāmu basketbola čempionāta finālturnīru. Iepriekš tāds Rīgā notika 2009. gadā.