Piektdienas rītā sazvanīta, J. Breslava nenoliedza interesi par NMG iegādi un pastāstīja, ka tiek risinātas sarunas par kredīta saņemšanas iespējām. Par NMG iegādi maksātā summa būtu «simboliska», vairāk naudas nāktos novirzīt zaudējumus nesošās kompānijas uzstutēšanai un iecerētajai attīstībai. J. Breslava sākotnēji minēja, ka runa ir par 800 000 latu kredīta ņemšanu, bet vēlāk noliedza, ka iepriekš sarunā vispār minējusi iecerētā kredīta summu, un brīdināja, ka tās pieminēšana Dienā var izjaukt darījumu. Biznesa matricas darbības rādītāji vieš šaubas par tās spēju uzņemties tik lielas kredītsaistības. Uzņēmuma neto apgrozījums pērn bija 7310 latu, zaudējumi - 5988 lati, bet aktīvi gada beigās bija mazāk nekā 4000 latu.
Pēc J. Breslavas sacītā, sarunas par kredīta ņemšanu notiek ar vairākām bankām, nenoliedzot, ka viena no tām ir a/s Latvijas krājbanka. Tās lielākais akcionārs ir Lietuvas AB Bankas Snoras, kas savukārt ietilpst Krievijas banku kompānijā Konvers Grup, kuras prezidents ir V. Antonovs. Zviedrijas izlūkdienesti savulaik bija savākuši informāciju, kas liecināja, ka V. Antonovs esot iesaistīts naudas atmazgāšanā, kā arī viņam esot sakari ar organizēto noziedzību. Šī iemesla dēļ V. Antonova aiziešana no Nīderlandes sporta automašīnu ražotāja Spyker tika izvirzīta par priekšnosacījumu Zviedrijas autobūvētāja Saab iegādei. Satversmes aizsardzības biroja komentāru par to, vai tas pievērš pastiprinātu uzmanību Telegraf pārdošanas darījumam, Dienai piektdien neizdevās iegūt. J. Breslava atzina, ka viņai ir zināms Konvers Grup līdzīpašnieks, taču viņa dalību Telegraf iegādes darījumā noliedza, jo «tas ir biznesa projekts, kur nav nekādas politikas». Arī V. Antonova pārstāvis Antons Fiļimonovs LETA noliedzis publiski izskanējušo informāciju, ka Krievijas baņķieris vai ar viņu saistītie uzņēmumi būtu iegādājušies Telegraf izdevēju.
Informācija par Telegraf pārdošanas darījumu gan ir ļoti pretrunīga, jo J. Breslavas uzņēmuma kļūšanu par Telegraf īpašnieku noliedz visi Dienas uzrunātie NMG pārstāvji. NMG valdes loceklis Vladimirs Novodvorskis nenoliedz, ka valde ir uzaicinājusi J. Breslavas uzņēmumu konsultēt Telegraf, tomēr informāciju, ka šis uzņēmums varētu kļūt par Telegraf īpašnieku, nekomentē. Pavisam mazrunīgs ir NMG padomes priekšsēdis Jānis Jurkāns, kurš tikai norāda, ka darījums vēl nav noslēdzies. Viņš arī teicās nezinām, kas varētu iegādāties Telegraf. J. Jurkāns nenoliedza, ka runājis ar sievieti, «kura tur taisa kaut kādas pārmaiņas, bet viņa nav pircēja». Arī NMG padomes loceklis Vadims Jerošenko uzsvēra, ka Biznesa matrica darbojas tikai kā piesaistītais konsultants, taču nekādā gadījumā nebūšot Telegraf pircējs. Kad Diena to vēlāk piektdienas pēcpusdienā norādīja J. Breslavai, viņa nedaudz atkāpās no iepriekš sacītā un norādīja, ka kredītu varētu ņemt arī NMG vai Telegraf. Pēc J. Breslavas sacītā, esot «īpaša shēma», par ko viņa būtu gatava runāt pirmdien.
NMG pērnā gada pārskats liecina, ka kompānijas neto apgrozījums bija 24 tūkstoši latu, bet zaudējumi četras reizes lielāki, tās aktīvi bija 400 000 latu. NMG pieder Telegraf, iknedēļas žurnāls ŽZL, ziņu portāls telegraf.lv un vortāls kriminal.lv.