K. Miķelsona advokāta Egona Rusanova rīcībā nebija informācijas, vai Miķelsona ģimenes rīcībā ir šāda naudas summa. Viņš norādīja, ka nav pilnvarots par to runāt, turklāt viņš sava klienta makā nelienot. Savukārt K. Miķelsona dzīvesbiedre Laila Miķelsone pauda apņēmību savākt nepieciešamos līdzekļus pēc iespējas ātrāk. «Nauda ir jāvāc, un, cik ilgā laikā to varēsim, tā darīsim,» viņa sacīja. L. Miķelsone atzina, ka liela nozīme būs draugu atbalstam, jo bijušā Latvenergo vadītāja paša īpašumi aprobežojoties tikai ar vienu dzīvokli.
Otrdien, kad tika lemts par drošības līdzekļa apcietinājuma maiņu bijušajam Latvenergo šefam, pie tiesas nama bija sapulcējušies viņa atbalstītāji - draugi, paziņas un ģimenes locekļi. Viņa sieva Laila žurnālistiem uzsvēra, ka cer uz likumīgu un kompetentu tiesas lēmumu, un teica, ka kriminālprocess ir priekšvēlēšanu cīņas sastāvdaļa. Par to viņai liekot domāt arī publiskotā informācija par Latvenergo peļņu un ekonomikas ministra Arta Kampara (JL) paziņojums, ka K. Miķelsons amatā nevarēs atgriezties pat tad, ja tiks attaisnots.
Kā ziņots, saistībā ar Latvenergo amatpersonu iespējamajām pretlikumīgajām darbībām KNAB jūnijā kopumā aizturēja septiņus cilvēkus - piecus vadošus uzņēmuma darbiniekus un divas privātpersonas. Kā sacīja E. Rusanovs, pašlaik K. Miķelsonam tiekot inkriminēta labvēlīgu lēmumu pieņemšanas nodrošināšana diviem uzņēmumiem Alstom Network Swizerland AG un GAMA GŪC Sistemleri Muhendislik ve Taahhut, taču tādā gadījumā pie atbildības būtu jāsauc vēl vismaz 10-30 šo lēmumu pieņemšanā iesaistītie cilvēki.