Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.

E-pasts: [email protected]

Uzraudzības padomi koalīcijas pārstāvji neuzskata par obligāti nepieciešamu

Valsts prezidenta Valda Zatlera rosinātajā Adventes vienošanās dokumentā paredzētā neatkarīgā finanšu un ekonomikas stabilizācijas procesa uzraudzības padome, visticamāk, tiks veidota drīz pēc starptautiskā aizņēmuma saņemšanas.Tā aģentūrai BNS prognozēja Saeimas koalīcijas pārstāvji, vienlaikus gan norādot, ka neuzskata tās izveidi par obligāti nepieciešamu.

Sestdien tika veikti vēl pēdējie sagatavošanās darbi, lai svētdien, 20.decembrī, durvis viesiem atkal vērtu pirms nepilna mēneša teroristu uzbrukumos cietušās Indijas pilsētas Mumbajas greznās viesnīcas Trident un Taj Mahal. Teroristu uzbrukumos Mumbajā gāja bojā 172 cilvēki.

Gorkša pārstāvētais klubs uzvar Anglijas Championship līgas spēlē

Latvijas futbola izlases aizsarga Kaspara Gorkša pārstāvētais klubs Queens Park Rangers Anglijas otrās (Championship) līgas kārtējā spēlē ar 3:2 (2:1) uzvarēja vienu no līdergrupas komandām Preston North End.Gorkšs laukumā aizvadīja visas 90 minūtes. Uzvaras vārtus QPR labā 86.minūtē guva Dekst...