Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Bez nosaukuma

universiāde. Vieglatlētikas sacensībās sesto vietu 1500 metru skrējienā izcīnīja Dmitrijs Jurkevičs. Finālā Latvijas skrējējs distanci veica 3:49,35 minūtēs, par 0,90 sekundēm atpaliekot no trešo vietu izcīnījušā krieva Valentīna Smirnova. Trīssoļlēkšanā ar savu sezonas labāko rezultātu 16,58 metri arī ieņēma sesto vietu. Galda tenisa sacensību izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā Matīss Burģis ar 4-3 pārspēja zviedru Haraldu Andersonu, bet Oļegs Kartuzovs ar 0-4 piekāpās Abdelam Kaderam Salifū no Francijas.

Atlētiem divas sestās vietas

Turpina pa zaudētāju zaru

bīčvolejbols. Somijas Open turnīrā Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins pirmajā spēlē ar 0-2 (18:21, 15:21) piekāpās norvēģiem Tarjeijam Skārlunnam un Martinam Spinnangram, bet otrajā ar 2-0 (21:12, 21:17) pārspēja zviedrus Dānielu Andersonu un Bjērnu Berju. Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš pēc zaudējuma 0-2 (13:21, 9:21) holandiešiem Reineram Numerdoram un Ričardam Šuilam otrajā spēlē ar 2-0 (21:15, 21:16) pieveica ķīniešus Penu Gao un Dzjaņu Lī. Latvijas dueti turpina cīņu pa «zaudētāju zaru».

LFF soda Daugavu

futbols. Daugavpils Daugavai piešķirts tehniskais zaudējums 0:3 3. jūlija spēlē ar FK Ventspils (1:1), jo laukumā izgāja Jurijs Kotjukovs un Ēriks Kokins, kuri nebija pieteikti komandas sastāvā. Situācija tabulā: FK Ventspils 44 punkti (19 spēlēs), Daugava 43 (21), Skonto 40 (10), Liep. metalurgs 39 (21), FK Jelgava 27 (21), FC Jūrmala 24 (21), FB Gulbene 23 (20), Jūrmala-VV 15 (19), Olimps 2 (20).

Kadetes zaudē Igaunijai

basketbols. Eiropas kadešu (U-16) B divīzijas čempionātā Rumānijā otro posmu ar zaudējumu 59:67 Igaunijai beidza Latvijas izlase, taču iekļuva ceturtdaļfinālā, kur piektdien tiksies ar vienaudzēm no Lietuvas.