A. Šķēle savukārt atbildi gaida līdz nākamajai trešdienai un vēl neatklāj, kas notiks, ja V. Dombrovskis nepiekritīs to parakstīt, kā, visticamāk, būs. JL domes vadītājs, ekonomikas ministrs Artis Kampars Dienai atzina, ka nevarot piekrist TP priekšlikumam nepaaugstināt nodokļus nākamajos divos gados. Viņš uzskata, ka ir jārunā par nodokļu palielināšanu īpašumam un kapitālam, par akcīzes nodokļa paaugstināšanu luksusa precēm. Pret ministriju skaita samazināšanu JL nebūtu iebildumu, taču absurdi esot prasīt līdz 1. maijam iesniegt Saeimā nepieciešamos likumprojektus par valsts pārvaldes reorganizāciju, zinot, cik darbietilpīgs process ir to sagatavošana. A. Šķēle esot domājis tikai konceptuāla lēmuma pieņemšanu, paskaidroja viņa pārstāvis Romāns Meļņiks. Viņš vienlaikus uzskata, ka «tā muļļāšanās ir jāizbeidz».
A. Kamparam šaubas radot piedāvātais 2011. gada valsts budžeta projekta sagatavošanas grafiks, kurā paredzēts projektu līdz 1. jūnijam sākt skatīt valdībā un ne vēlāk kā 1. septembrī iesniegt Saeimā, jo budžetu vēlēšanu gadā iesniedz tieši vēlāk un apstiprina jaunā Saeima. A. Šķēle uzskata, ka vēlētājiem ir jāzina, ko partijas piedāvā, lai nenotiek tā, kā pēc pašvaldību vēlēšanām, kad sākās pensiju samazināšana. No A. Šķēles atbildēm uz jautājumiem nekļuva skaidrs, vai TP turpmāk vairs nepārkāps koalīcijas līgumu un nebloķēsies ar opozīciju. «Mēs neesam virzījuši nevienu priekšlikumu, kas radītu fiskālus zaudējumus,» teica A. Šķēle.
TP un premjera tikšanās notika TP birojā, kurā ciemiņi netika sagaidīti pie durvīm, kā parasti mēdz notikt. V. Dombrovskis gan tika nosēdināts līdzās A. Šķēlem, bet pārējiem trijiem JL līderiem bija pašiem jāatrod brīvas vietas, kuru nebija daudz, jo no TP puses sarunā piedalījās 20 cilvēku - ministri, deputāti un valdes reģionu padomes pārstāvji. A. Kampars arī pamanījis, ka saruna atgādinājusi viena cilvēka monologu, «kurā pārējie sēdēja kā trusīši, un bija sajūta, ka tur ir dzelžaina disciplīna, nevis iespējas brīvi izpaust savas domas».