Līdztekus dažādiem pasākumiem un aktivitātēm, kur tiek rosinātas diskusijas par aktīvām vecumdienām un to, cik svarīgi ir paaudzēm sadarboties, lai savstarpēji bagātinātos, vēlamies iepazīstināt plašāku sabiedrību ar labas gribas vēstniekiem. Viņiem ir būtiska loma Eiropas gada mērķu īstenošanā, kuri zināmā mērā kļūst par simboliskām runas personām un viedokļu līderiem, nesot Eiropas gada galvenos vēstījumus sabiedrībā un ar savu klātbūtni pagodinot dažādus šim gadam veltītos pasākumus.
Eiropas gada labas gribas vēstnieki ir sabiedrībā pazīstami cilvēki, kuri apņēmušies visa gada garumā dalīties savā pieredzē un zināšanās par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu un ar savu darbu, viedokli un rīcību centīsies veicināt pozitīvas, harmoniskas un cieņpilnas attiecības abu paaudžu starpā. Par labas gribas vēstniekiem piekrituši kļūt vairāki sabiedrībā cienījami ļaudis - Rīgas Stradiņa universitātes profesors un ārsts gastroenterologs Anatolijs Danilāns, tautas deju ansambļa Zelta sietiņš vadītāja Baiba Rasma Šteina, mūziķis Kārlis Būmeisters, Dziesmu svētku virsdiriģents, kordiriģents Edgars Račevskis, Liepājas teātra aktrise Inese Kučinska, Ventspils Centra sākumskolas zēnu koris un tā solists Miks Laksbergs un Inese Ziņģīte, kura Latvijā plašāk pazīstama ar savu dzīvesstāstu, kā ar apņēmību un neatlaidību uzveikt ikvienu šķietami bezcerīgu situāciju. Labas gribas vēstnieka loma ir goda pienākums, ko šie cilvēki piekrituši veikt brīvprātīgi.
Esmu pārliecināta, ka šā gada laikā labas gribas vēstnieki spēs jūs uzrunāt un iedvesmot, lai rosinātu jaunas idejas aktivitātēm un iniciatīvām, kā tuvināt jaunāko un vecāko paaudzi, kā domāt par savu veselību un labsajūtu visas dzīves garumā, kā padarīt savu dzīvi interesantu un piepildītu un kā īstenot lietas, kas pirmajā brīdī šķiet it kā neiespējamas.
Jo aktīvas, darbīgas un veselīgas vecumdienas ir ne tikai senioru, bet arī visas sabiedrības interesēs.