Dieva kalpones uzvarēja konkursā, kurā Decca Records meklēja «vislabākās gregorisko dziedājumu izpildītājas». Atlase notika vairāk nekā 70 baznīcās visā pasaulē - Eiropā, Ziemeļamerikā un Āfrikā. Decca Records izvēlējās tieši franču klostera mūķenes. Viņas dzīvo noslēgtībā un līdz pat nāvei nedrīkst atstāt dievnama teritoriju. Ar apmeklētājiem un ģimenes locekļiem māsas var komunicēt tikai caur restēm.
«Mēs nemeklējām šo iespēju, tā pati mūs atrada,» par līguma parakstīšanu un albuma veidošanu saka klostera priekšniece. «Sākotnēji mēs uztraucāmies, ka tas ietekmēs klostera dzīvi, un vērsāmies ar lūgšanām pie Svētā Jāzepa. Lūgšanas tika atbildētas. Mēs domājam, ka šis albums aizkustinās klausītājus un palīdzēs viņiem atrast dvēseles mieru.» Lai nepieļautu ielaušanos savā dzīvē no ārpuses, mūķenes pašas uzņems albuma televīzijas reklāmu un veidos fotogrāfijas, kuras tiks izmantotas diska noformējumam. Atrast operatori un fotogrāfi nebūs grūti, māsu vidū ir gan santehniķe, gan inženiere, gan elektriķe, gan zobārste.
Ieeja klosterī liegta pat ierakstu kompānijas bosiem. «Es nodevu līgumu caur restēm, mūķenes to parakstīja,» stāsta Decca Records vadītājs Dikons Steiners. «Māsas neiet ārpus baznīcas, taču jau drīz pasaule dzirdēs viņu dziedājuma skaistumu.» Albums Voices - Chant from Avignon tiks izdots novembrī. Tajā būs iemūžināti senākie gregoriskie dziedājumi, kurus mūķenes izpilda astoņas reizes dienā un kuri tiek uzskatīti par pirmajiem skaņdarbiem mūzikas vēsturē.
Decca Records cer, ka benediktiešu ordeņa māsu albums būs tikpat pieprasīts produkts kā 2008. gadā Universal Music izdotais cisterciešu ordeņa brāļu Austrijas Svētā Krusta klostera mūku disks Chant: Music for Paradise - pasaulē pārdots vairāk nekā miljons eksemplāru. Taču lielākā daļa klausītāju to uztver nevis kā garīgo mūziku, bet gan kā labu fonu relaksācijai.