Mākslas izglītības Neue Galerie dibinātājiem nav. Sandīno strādā bankā Credit Suisse, Luka ir galdnieks. «Māksla mums ir hobijs un visjēdzīgākā vakara un nakts stundu pavadīšana. Lai atbrauktu uz Rīgu un iekārtotu šo izstādi, esam ņēmuši atvaļinājumu. Jaunā māksla, ar kuru nodarbojamies, nav komerciāla, ar to vēl nevar pelnīt,» viņi uzsver. Izstādē galerijā Supernova piedalās Šveices mākslinieki Ivo Greteners, Alens Jencers, Džūliana Irēna Smita un Sebastjēns Verdons. Savos darbos viņi reflektē par to, kas viņus uztrauc, kas viņos raisa šaubas un bažas. «Izstāde seko cilvēka melanholijas un depresijas lokiem,» teikts projekta Why We Worry/Kāpēc mēs uztraucamies aprakstā.
Ideja pievērsties šai tēmai S.Šeidegeram radusies, kad ikdienas darbā bankā viņš iepazinās ar Šveices iedzīvotāju laimes/nelaimes faktoriem. 2008.gadā šveiciešu lielākās bažas bija zaudēt darbu, tāpat cilvēki bija norūpējušies par drošību. «Vikipēdijas sadaļā par Latviju izlasījām, ka šeit dzīvo nelaimīgākie cilvēki pasaulē. Var jau būt, ka Šveicē cilvēki ir laimīgāki nekā Latvijā, taču izmērīt un salīdzināt to gandrīz neiespējami,» uzsver Sandīno un Luka. Viņi piekrīt, ka šajā laikā visus pirmām kārtām uztrauc situācija darbā un ģimenes budžets, mazāk - viss, kas saistīts ar luksusu, ar to, kā mūs uztver apkārtējie. «Neue Galerie izstādi Rīgā uztveru kā amizantu komentāru šobrīd jau par zīmolu kļuvušajai diskusijai par un ap krīzi un kā tā ietekmē kultūras un mākslas darbiniekus,» norāda Zane Onckule.
Nākamo izstādi Neue Galerie veidos Bernē, tā būs veltīta tipiskajai laikmetīgās mākslas izstāžu apmeklētāju reakcijai. «Cilvēki skatās uz darbiem un domā: «Es arī tā varu!» Mēs mēģināsim viņiem atbildēt un skaidrot, kas padara darbu par mākslas darbu, ka tur vēl ir nepieciešama personības vēsture, reputācija un daudz kas cits,» saka viesi no Šveices.