Pajautāju savam draugam Kasparam, ko viņš domā par mākslīgajām krūtīm. Ja tas ir saprāta robežās, viņš neredz iemeslus, kādēļ gan to nedarīt. Kaut gan viņš nespēj iedomāties, kā šīs uzpumpētās krūtis izskatīsies vecumdienās? Kaspara galvenais arguments - lai izskatās dabiski, proporcionāli. Tātad, saprāta robežās.
Es sliecos domāt, ka sievietes pašas radījušas skaistuma kultu: 90- 60-90, vismaz C izmēra krūtis, sniegbalti zobi, smaragdzaļas acis, novaksēts viss, ko vien var noplēst, mini un augstie papēži, arī dārzu rokot. Turklāt viņām ar prieku palīgā steidzas glancētie žurnāli, jo īpaši - jauniešu, kur uz vākiem pusplikas meitenes. Kā likums, ļoti seksīgas un, visticamāk, uzfotošopētas. Godīgi sakot, man pašai ir sava veida trauma no tiem. Žurnāli radījuši visai izkropļotu priekšstatu par to, kādai jābūt sievietei - pēc izskata, izturēšanās un visa cita. Kaut vai, cik gados jādzemdē un kā jāprasa algas paaugstinājums?
Skatoties uz savu mammu un tēti, man šķiet, ka ar katru gadu viņi izskatās arvien labāk. Tāpat vecmāmiņas. Pagaidām sliecos domāt, ka ir jāprot novecot ar cieņu. Mīlot vai nemīlot savas grumbiņas - tas ir gaumes jautājums, bet censties neizskatīties smieklīgi.
Turpinām Privātās dzīves diskusiju
Mākslīgās krūtis vai dabiskās?
Uz sieviešu žurnālu vākiem un televīzijā valda jaunības skaistuma kults. Bet dzīvē - ar katru gadu lielāks grumbu skaits sejā. Novecojam. Taču arī 40, 50, 60 un 70 gados gribam būt skaistas, patikt sev un citiem.
1. Vai skaistuma kultu radījušas sievietes pašas?
2. Kā vērtējat to, ka sievietes savas fiziskās nepilnības vai novecošanas defektus labo ar plastiskās ķirurģijas palīdzību?
3. Vai vīrieši pamet vienas sievietes un sāk attiecības ar citām tāpēc, ka tās citas ir skaistākas?
4. Vai pusaudžu/sieviešu žurnāli, reklāmas TV ietekmē jūsu izvēli ārējā tēla veidošanā?
5. Vai priekšroku dodat žurnāliem, uz kuru vākiem ir jaunas meitenes, nevis sievietes gados?