Savu mērķu īstenošanai tie ir gatavi izmantot visdažādākos līdzekļus, arī pretlikumīgus, un kā gadījumā ar nu jau slēgto News of the Word - pat uzlauzt un daļēji izdzēst nogalinātas meitenes balss pastu, tādējādi traucējot izmeklēšanai un dodot izmisušajiem radiniekiem veltas cerības, ka jauniete ir dzīva.
Ne mazāk skandalozi tabloīdi tiek izdoti arī citās valstīs, tomēr atšķiras to informācijas pasniegšanas veidi.
Ja Lielbritānijas lielākie tabloīdi sevi vairāk uzskata par sabiedrības izklaidētājiem, no kuriem tomēr baidās politiķi, tad Vācijas visvairāk pirktais dienas laikraksts Bild Zeitung sevi pozicionē kā tādu, ko lasa izglītotāki cilvēki un informācijas iegūšanā un pasniegšanā ir izdomas bagātāks.
Piemēram, pērn, kad sākās eirozonas krīze, laikraksts aizsūtīja savu reportieri uz Atēnām izdalīt cilvēkiem kādreizējo Grieķijas nacionālo valūtu drahmas, bet pēc tam nekautrējās lielīties, ka «atdevis bankrotējušajiem grieķiem atpakaļ viņu drahmas». Bild Zeitung arī izplatīja baumas, ka Grieķija gatavojas pārdot dažas salas, lai nomaksātu parādus.
Itālijā, Spānijā un Japānā tabloīdi pārsvarā raksta par sportu. Tomēr Uzlecošās saules zemē tiem ir īpaša nozīme pētnieciskajā žurnālistikā, neskatoties uz to, ka tie bieži publicē baumas un kļūdainu informāciju. Japānā tabloīdi parasti ir pirmie, kas ziņo par politikas un korupcijas skandāliem, tikai pēc tam to sadūšojas darīt valdībai tolerantākā «solīdā» prese.
Neskatoties uz tabloīdu salmērā labajiem pārdošanas rādītājiem, arī tie, tāpat kā nopietnie laikraksti, pēdējos gados ir piedzīvojuši milzīgu tirāžas kritumu.
Piemēram, Bild Zeitung kopš 2000. gada zaudējis vairāk nekā 1,5 miljonus pircēju, raksta The Economist.