Meitenes tēvu dienestiem neizdevās atrast vairākas dienas pēc naktī uz pirmdienu Rēzeknē notikušās nelaimes. Ceturtdien viņš kopā ar saviem vecākiem ieradies bāriņtiesā runāt par bērnu nākotni. Visdrīzāk, viņa vecāki turpmāk uzņemsies rūpes par mazās meitenes un viņas četrgadīgā brāļa audzināšanu.
«Kad atbrauca policija, sieviete bija neadekvātā psihiskā stāvoklī. Kas bija iemesls, šobrīd skaidrojam. Policiju izsauca kaimiņi, jo sievietes tēvs centās viņu nomierināt, lai viņa vēl arī sev ko nenodara,» stāsta Elmārs Sondors, Rēzeknes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektors. Par to, ka ģimenē būtu kādas problēmas, ne policijai, ne bāriņtiesai nebija informācijas, ģimene uzmanības lokā nonāca tikai pēc bērna saduršanas. E. Sondors saka - ģimeni nevarētu uzskatīt par nelabvēlīgu. Nav informācijas par to, ka sieviete būtu bijusi narkologa vai psihiatra uzskaitē.
Ar abiem bērniem kopā dzīvoja māte. Lai arī jaunā sieviete joprojām ir laulībā ar bērnu tēvu, viņi dzīvoja šķirti, Dienai stāsta Aija Mejere, Rēzeknes pilsētas bāriņtiesas vadītāja. Bērnu tēvs bāriņtiesas darbiniekiem gan teicis, ka viņa sieva jau iepriekš «bijusi īpatnēja». Bāriņtiesā minēja, ka bērna tēva un viņa vecāku materiālo nodrošinājumu var raksturot kā ļoti labu, taču bērna mātes - kā apmierinošu. «Tēva vecāki izteikuši vēlēšanos rūpēties par bērniem. Vai to darīs bērna tēvs, nav zināms, jo viņa darbs saistīts ar izbraukumiem,» saka A. Mejere. Tā kā pēc notikušās nelaimes bērnu tēvu neizdevās atrast un bērna vecvecmāmiņai, kas dzīvo kopā ar māti, ir veselības problēmas, bāriņtiesa pieņēma lēmumu četrgadīgo zēnu izņemt no ģimenes un ievietot patversmē. Tagad puisēns saņem psihologa atbalstu, jo atklājies, ka viņš bijis nelaimes aculiecinieks.
Kā Diena ceturtdien noskaidroja Bērnu slimnīcā, cietusī meitene joprojām atrodas Intensīvās terapijas nodaļā, taču veselības stāvoklis pamazām uzlabojas. Ārsti prognozē atveseļošanos. «Kad bērnu no Rēzeknes slimnīcas pirmdien atveda, ārsti stāvokli raksturoja kā ļoti smagu, bērnam bija ar asu priekšmetu durtas brūces sejā, kaklā, krūškurvī, vēderā, dzīvībai svarīgos procesus uzturēja mākslīgi,» stāsta Romēna Namniece, Bērnu slimnīcas pārstāve.