Arī pēc spēles Sanktpēterburgā var teikt, ka Dinamo treneru kolektīvs neuzminēja ar vārtsarga izvēli, taču Sanktpēterburgas hokejistu vēlme uzvarēt bija tik liela, ka rīdziniekus, šķiet, nebūtu glābis pat Martins Brodērs. Lielu lomu spēlēja arī komandu atšķirīgais spēļu grafiks. SKA nebija spēlējis kopš pirmdienas, savukārt dinamiešiem turpinās trieciencikls, kura laikā 15 dienās jāaizvada astoņas spēles. Uz atšķirīgo fizisko gatavību pēc spēles norādīja arī Sanktpēterburgas SKA galvenais treneris Barijs Smits. «Mūsu komandai no pirmdienas nebija spēles, tupretī Dinamo bija aizvadījis divas smagas cīņas. Tas arī bija par iemeslu tam, kāpēc pretinieks nespēja atgriezties spēlē, kad pirmajā periodā veiksmīgi bijām realizējuši faktiski visus vārtu gūšanas momentus.»
Jāuzsver gan arī tas, ka veiksme bija spēcīgāko un meistarīgāko pusē. Uzvaras kausus mājinieku pusē nosvēra tās līderi izcilais snaiperis Maksims Sušinskis un nekaunīgais cīnītājs vārtu priekšā Petrs Čajaneks. Abiem ar vārtu guvumiem piepalīdzēja bagātīgu NHL skolu izgājušie aizsargi Sergejs Zubovs un Džoels Kvjatkovskis. SKA zvaigznes līdzjutēju piepildītajā arēnā slikti nemaz nevarēja spēlēt, turklāt maču vēroja komandas patrons Aleksandrs Medvedevs.
Punktu izteiksmē rīdziniekiem nav būtiski - zaudēts ar 1:8 vai 1:2. Daudz svarīgāk, vai nebūs pazaudēts iepriekšējās spēlēs uztaustītais kopdarbības pavediens un cik daudz spēka iztērēts, spēlējot ik pēc dienas. Nākamā spēle būs ļoti svarīga, jo Čerepovecas Severstaļ no rīdziniekiem atpaliek tikai četrus punktus, turklāt tā ir komanda, no kuras jāņem trīs punkti, ja ir nopietna apņemšanās iekļūt izslēgšanas stadijā.
Vārtsarga noteikšanā treneru izvēlei vajadzētu krist uz Edgaru Masaļski. Interesanti būs pavērot, kuru aizsargu pāri Juliuss Šuplers ar palīgiem izvēlēsies. Brāļi Rēdlihi spēlē ar pārrāvumiem aizsardzībā, tomēr ir pieredzējušāki par Kristapu Sotnieku un Oskaru Cibuļski.4