Pretinieku komandas Čeļabinskas Traktor galvenais treneris Valērijs Belousovs pēc spēles bija lakonisks. «Mēs strādājām, bet Rīgas Dinamo bija meistarīgāks.» Arī viesiem bija labas vārtu gūšanas iespējas, bet noslēguma fāzē pietrūka prasmes pārspēt Krisu Holtu. Kaut arī abas ripas Dinamo vārtos ielidoja pēc metieniem no distances, Holts savu darbu tomēr padarīja godam. Trenerim Juliusam Šupleram ar padomnieku Sergeju Naumovu nebūs viegli izvēlēties vārtsargu play-off spēlēm. Šuplers pagaidām saglabā noslēpumainības plīvuru, taču šķiet, ka sākumā izvēle kritīs uz Telkvistu. Jāatzīst, Mikaelam pieredzes ir vairāk un arī pēdējās divas spēles bija labas.
Gagarina kausa izcīņas kontekstā priecē trīs iemestās ripas, spēlējot skaitliskajā vairākumā. Kā zināms, izslēgšanas stadijā spēlei nevienādos sastāvos bieži vien ir izšķirošā nozīme. Aizsargs Oskars Cibuļskis labi iekļāvās vienā pārī kopā ar sezonas pirmās puses maiņas partneri Sandi Ozoliņu. Ir arī redzams, ka, spēlējot pieci pret četri vai pieci pret trīs, Marka Hartigana virknējumam sapratne ir labāka nekā Broka Trotera maiņai. Savus trumpjus - ātrus prettriecienus - izspēlēja Jāņa Sprukta maiņa, kuras rēķinā spēlē trīs ripas.
Rīgas Dinamo treneris Juliuss Šuplers pēc spēles uzteica visu komandu par parādīto sniegumu un izvairīgi atbildēja uz jautājumiem par Maskavas Dinamo. Galvenais būšot izvēlēties pareizos taktiskos un stratēģiskos variantus. Viedi vārdi, jo kam gan vēl, ja ne Oļegam Znarokam un Harijam Vītoliņam lieliski zināmi visi Rīgas Dinamo plusi un mīnusi.
Nākamos pretiniekus rīdzinieki uzzināja otrajā pārtraukumā. Tā arī bija lielākā pēdējās spēļu kārtas intriga. Maskavas Dinamo un Sanktpēterburgas SKA vienlaikus izpildīja pēcspēles «bullīšus» attiecīgi pret Sibirj (2:1) un Ak Bars (4:3). Interesanti, ka maskaviešiem Dmitrijs Pestunovs 1:1 izlīdzinājumu panāca tikai 59. minūtē, savukārt Bars pēdējā trešdaļā atspēlējās no 1:3. Vienu ripu iemeta arī Marcels Hosa.