Viņš tiks atbrīvots tikai pēc tam, kad šajā konteinerā pieveiks 1500 kilometru distanci - no Kagošimas līdz Tokijai. Ar ziņojumu palīdzību cilvēkam jāvēršas pie garāmgājējiem, lai viņi pastumj konteineru uz priekšu. Līdzīgā veidā viņam ir jālūdz pārtikas produkti. Šis projekts Japānā turpinājās septiņus mēnešus.
Japāņu izklaides raidījuma Nasubi varonis gandrīz kails darbojas slēgtā telpā, kur nav ne ēdiena, ne pirmās nepieciešamības preču. Viņam ir jāaizpilda loterijas biļetes. Ja izdodas laimēt naudu, viņš var gan paēst, gan iegūt citas lietas, kas viņam ir vajadzīgas. Varonis var tikt atbrīvots, kad laimestu kopējā summa būs miljons jenu (ap Ls 6500). Šova ilgums - 14 mēnešu.
Viena no populārākajām Japānas televīzijas spēlēm Cilvēku tetris, kura pazīstama arī ar nosaukumiem Prāta siena un Caurums sienā. Dalībnieks stāv baseina malā, viņam tuvojas siena ar neparastu caurumu - spēlētājam jātiek cauri (citādi viņš iekritīs ūdenī).
Japānas šovos uzvara nav galvenais. Bieži vien šādās spēlēs uzvarēt gandrīz nav iespējams. Pirmām kārtām skatītāju interesē pati situācija, kurā nokļūst dalībnieks, un reakcija uz to. Turklāt spēlētāja zaudējums šova auditorijai garantē spēcīgas emocijas - tā ir raidījuma kulminācija. Šoks un «primitīva» vardarbība ir Japānas izklaides projektu raksturīgākās īpašības. Taču jāatceras, ka tajos ir arī mistifikācijas elements - dalībai šovos regulāri tiek aicināti profesionāli aktieri.